Sonda

Czy uważa Pan/Pani, że dialog społeczny pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej?

Newsletter

Zapisując się do naszego newslettera otrzymasz zawsze świeże informacje.

AMBASADOR POLSKIEJ GOSPODARKI

IX edycja konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki

Rozpoczynamy IX edycję konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki.

Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie ankiety konkursowej i przesłanie jej do BCC w terminie do dnia 25 maja br.

Przedsiębiorcy mogą ubiegać się o tytuł "Ambasador Polskiej Gospodarki" w sześciu kategoriach: Eksporter, Firma Globalna, Kreator Rozwiązań XXI Wieku, Marka Europejska, Najwyższa Jakość, Partner Firm Zagranicznych.

Tytuł "Ambasador Polskiej Gospodarki" otrzymują te firmy, których działalność została uznana za najlepiej realizującą ideę konkursu w danej kategorii, w oparciu o ocenę punktową ankiety.

Z udziałem w konkursie nie wiążą się żadne opłaty.

W przypadku pytań związanych z udziałem w konkursie prosimy o kontakt z Sekretarzem Jury - panią  Hanną Nowakowską (tel. +4822 58 26 151, e- mail: hanna.nowakowska@bcc.org.pl).

Dokumenty dotyczące IX edycji konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki :Archiwum konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki

Wyświetl na stronie:
04.05.17

Uroczysty finał VIII edycji konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki odbył się w dniu 28 września br. w Pałacu Lubomirskich, siedzibie Business Centre Club.

więcej

24.09.15

W VII edycji konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki, Laureatami zostały 74 firmy w czterech kategoriach: Eksporter, Marka Europejska, Kreator Rozwiązań XXI Wieku, Partner Firm Zagranicznych.

więcej

17.09.14

W VI edycji konkursu o tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki, Jury wyłoniło 73 firmy - laureatów w czterech kategoriach: Eksporter, Marka Europejska, Partner Firm Zagranicznych, Kreator Rozwiązań XXI w.

więcej

20.09.13

W V edycji konkursu o tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki, Jury wyłoniło71 firm - laureatów w czterech kategoriach: Eksporter, Marka Europejska, Partner Firm Zagranicznych, Kreator Rozwiązań XXI w.

więcej

21.05.12

W IV edycji konkursu o tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki, Jury wyłoniło 60 firm - laureatów w czterech kategoriach: Eksporter, Marka Europejska, Partner Firm Zagranicznych, Kreator Rozwiązań XXI w.

więcej

16.05.11

W III edycji konkursu o tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki Jury konkursu wyłoniło 58 firm - laureatów w czterech kategoriach: Eksporter, Marka Europejska, Partner Firm Zagranicznych, Kreator Rozwiązań XXI w.

więcej

18.05.10

Uroczysty finał II edycji konkursu odbył się 17 maja 2010 r. w pałacyku Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Laureaci odebrali dyplomy z rąk ministra Jana Borkowskiego i prezesa Marka Goliszewskiego.

więcej

03.06.09

Uroczysty finał I edycji konkursu odbył się 2 czerwca 2009 r. w pałacyku Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Laureaci odebrali dyplomy z rąk ministra Radosława Sikorskiego i prezesa Marka Goliszewskiego.

więcej