Sonda

Czy nagrody przyznawane firmom przekładają się na wzrost sprzedaży ich produktów?

Brak wydań
Archiwum Gazeta BCC
Wyświetl na stronie:
08.11.17

W listopadowym numerze Gazety BCC obszerna relacja ze spotkania konsultacyjnego przedstawicieli BCC w Sejmie z posłami i Jerzym Meysztowiczem, przewodniczącym Komisji Gospodarki i Rozwoju; o tym, co działo się podczas debaty SEA poświęconej zagrożeniom dla bezpieczeństwa militarnego Polski; o spotkaniu Konwentu BCC i dyskusji na temat reformy SN; o posiedzeniu Gospodarczego Gabinetu Cieni BCC i ocenie działań rządu w III kwartale; o posiedzeniu Zarządu - Loży Kanclerskiej BCC i przegłosowanych uchwałach; a także wywiad z Janem Szynaką, nowym członkiem Rady Głównej BCC oraz nasze stałe rubryki. Zapraszamy do lektury!

10.10.17

W październikowym numerze Gazety BCC obszerna relacja z finału XI edycji konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki, kolumna poświęcona Radzie Głównej BCC; informacje o klubowych wydarzeniach m.in.: spotkaniu Konwentu BCC, spotkaniu przedstawicieli ZP BCC w Radzie Dialogu Społecznego, konferencji w Ministerstwie Finansów z udziałem Michała Borowskiego, eksperta BCC, nominacji BCC Łukasza Bernatowicza do nagrody im. Edwarda J. Wende, konwencie inauguracyjnym Fundacji Studenckie Forum BCC, a także wywiad z Bogdanem Panhirszem, nowym członkiem Rady Głównej BCC oraz nasze stałe rubryki.

Zapraszamy do lektury!

13.09.17

We wrześniowym numerze Gazety BCC o listach BCC i innych organizacji pracodawców do wicepremiera Mateusza Morawieckiego oraz ministra Henryka Kowalczyka w sprawie przyspieszenia prac nad „Konstytucją biznesu” oraz szczególnego znaczenia rozdziału dotyczącego zasad stanowienia prawa dla przedsiębiorców; prognoza gospodarcza prof. Stanisława Gomułki; o wydarzeniach w Klubie – m.in. porozumieniach BCC w ramach Forum Dialogu; spotkaniach prezesa BCC z prof. Michałem Królikowski i ministrem Markiem Magierowskim; nowej liderce SF BCC; wywiad z Janem Królem, członkiem Rady Głównej BCC o korzyściach, jakie może dać wprowadzenie euro oraz wiele innych interesujących materiałów. Zapraszamy do lektury!

13.07.17

W lipcowym numerze Gazety BCC o debacie w ramach Koalicji ProEuro: Być albo nie być w UE, w której wzięło udział wiele znanych osobistości; o klubowych wydarzeniach: 22. Śląskiej Gali BCC, spotkaniu Konwentu z prezydentem Nowej Soli, Loży Kanclerskiej poświęconej bieżącym sprawom, finale konkursu Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy; spotkaniach RDS-u z udziałem przedstawicieli BCC; wspomnienie o zmarłym Józefie Grudniu, honorowym przewodniczącym Komisji Sportu i Turystyki BCC; ciekawe rozmowy Gazety BCC: z Dariuszem Sapińskim i Andrzejem Lepichem oraz wiele innych interesujących materiałów.

19.06.17

W czerwcowym numerze Gazety BCC o 28. edycji Medalu Europejskiego, klubowych wydarzeniach: spotkaniu Rady Głównej, Konwentu BCC, debacie Koalicji na rzecz walki z szara strefą, specjalnej statuetce dla BCC podczas 20. Gali Dobroczyńca Roku; spotkaniach i konferencjach w Lożach Regionalnych BCC; wywiady: z dr. Mirosławem Cienkowskim i Bogusławem Piwowarem o mediach i nauce; w psychologii: o empatii, która może być krzywdząca dla innych oraz wiele innych ciekawych materiałów. Zapraszamy do lektury!

18.05.17

W majowym numerze Gazety BCC: o rozpoczęciu współpracy z Krajową Administracją Państwową; rozmowa z ambasadorem Ryszardem Schnepfem o prezydencie Trumpie, współpracy gospodarczej USA- Polska; z Grzegorzem Hajdarowiczem o wchodzeniu na giełdę firmy medialnej; klubowe wydarzenia: konferencje, spotkania i finał konkursu Firma Dobrze Widziana. Trochę o psychologii i o innowacjach. Na dodatek specjalny dodatek "BCC - Twoje Bezpieczeństwo", w którym kompendium wiedzy o tym, jak BCC chroni, wspiera, interweniuje na rzecz swoich członków.

 

10.04.17

W kwietniowym numerze Gazety BCC Jerzy Engel o projekcie Konwiktorks 6 i o tym, jak się zarządza klubem sportowym; jubileuszowe XX posiedzenie Gospodarczego Gabinetu Cieni BCC; Adam Trybysz, kanclerz Loży Wielkopolskiej BCC o społecznej odpowiedzialności biznesu; Rafał Szczepański, współwłaściciel ZŁOTA 44, o tym najwyższym w UE apartamentowcu; o nominacjach dla członków BCC i działaniach SF BCC.

 

14.03.17

Zapraszamy do lektury 50. numeru Gazety BCC! A w tym szczególnym wydaniu: o spotkaniu Rady Głównej BCC i prognozach gospodarczych, rozmowa z Wiesławem Łubińskim, kanclerzem Loży Olsztyńskiej BCC o nagrodzie Kosynierów Przedsiębiorczości, wspomnienia ambasadora Jana Truszczyńkiego o tym, jak wyglądała aneksja Polski do UE; SEA o polityce Donalda Trumpa, Loża Kancelrska – Zarząd BCC o taktyce na 2017 rok, Ryszard Petru o roli opozycji, prof. Stanisław Gomułka o kursie walut.

A na dobre zakończenie: Marlena Wilbik o swoich fraszkach, którymi przyszpila chwile; co nieco o Facebooku; jak przedsiębiorca powinien dbać o zdrowie, Longina Wysocka o tym, jak się czuje artysta, który obserwuje licytację swoich obrazów.

10.02.17

W lutowym numerze Gazety BCC wszystko o Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie: finał konkursu Lider Polskiego Biznesu, czyli nagrody dla sprawiedliwych; przemówienie prezesa BCC Marka Goliszewskiego, laureaci Nagrody Specjalnej BCC i laudacje wygłoszone na ich cześć, laureaci Medalu Solidarności Społecznej.

Na deser - specjalny dodatek z wypowiedziami przedsiębiorców nagrodzonych w Teatrze Wielkim.

 

10.01.17

W styczniowym numerze Gazety BCC o Nagrodzie Specjalnej BCC dla Pani Kanclerz Angeli Merkel, którą otrzymuje za intensywny rozwój polsko-niemieckich stosunków gospodarczych, handlowych i sąsiedzkich oraz tworzenie klimatu przychylności dla Polski.

 

1
2 3 4 5 6