Sonda

Czy nagrody przyznawane firmom przekładają się na wzrost sprzedaży ich produktów?

Brak wydań
Archiwum Gazeta BCC
Wyświetl na stronie:
10.04.17

W kwietniowym numerze Gazety BCC Jerzy Engel o projekcie Konwiktorks 6 i o tym, jak się zarządza klubem sportowym; jubileuszowe XX posiedzenie Gospodarczego Gabinetu Cieni BCC; Adam Trybysz, kanclerz Loży Wielkopolskiej BCC o społecznej odpowiedzialności biznesu; Rafał Szczepański, współwłaściciel ZŁOTA 44, o tym najwyższym w UE apartamentowcu; o nominacjach dla członków BCC i działaniach SF BCC.

 

14.03.17

Zapraszamy do lektury 50. numeru Gazety BCC! A w tym szczególnym wydaniu: o spotkaniu Rady Głównej BCC i prognozach gospodarczych, rozmowa z Wiesławem Łubińskim, kanclerzem Loży Olsztyńskiej BCC o nagrodzie Kosynierów Przedsiębiorczości, wspomnienia ambasadora Jana Truszczyńkiego o tym, jak wyglądała aneksja Polski do UE; SEA o polityce Donalda Trumpa, Loża Kancelrska – Zarząd BCC o taktyce na 2017 rok, Ryszard Petru o roli opozycji, prof. Stanisław Gomułka o kursie walut.

A na dobre zakończenie: Marlena Wilbik o swoich fraszkach, którymi przyszpila chwile; co nieco o Facebooku; jak przedsiębiorca powinien dbać o zdrowie, Longina Wysocka o tym, jak się czuje artysta, który obserwuje licytację swoich obrazów.

10.02.17

W lutowym numerze Gazety BCC wszystko o Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie: finał konkursu Lider Polskiego Biznesu, czyli nagrody dla sprawiedliwych; przemówienie prezesa BCC Marka Goliszewskiego, laureaci Nagrody Specjalnej BCC i laudacje wygłoszone na ich cześć, laureaci Medalu Solidarności Społecznej.

Na deser - specjalny dodatek z wypowiedziami przedsiębiorców nagrodzonych w Teatrze Wielkim.

 

10.01.17

W styczniowym numerze Gazety BCC o Nagrodzie Specjalnej BCC dla Pani Kanclerz Angeli Merkel, którą otrzymuje za intensywny rozwój polsko-niemieckich stosunków gospodarczych, handlowych i sąsiedzkich oraz tworzenie klimatu przychylności dla Polski.

 

19.12.16

W grudniowym numerze Gazety BCC o tym, co działo się w Klubie w 2016 roku, debaty podatkowe z Generalnym Inspektorem Kontroli Skarbowej, wiceministrem Wiesławem Jasińskim, z Ireną Ożóg, Pawłem Wojciechowskim, Radą Główną i Lożą Kanclerską; o etyce i sprawiedliwości w biznesie, rozwiązanie konkursu Firma Dobrze Widziana, a na święta: życzenia od Zbigniewa Niemczyckiego. A także wiele innych ciekawych materiałów, m.in. wywiad o męskich sprawach.

 

16.11.16

W listopadowym numerze Gazety BCC o wizycie w Rzymie prezesa BCC Marka Goliszewskiego i jego spotkaniu z papieżem Franciszkiem, a także o: konsekwencjach wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych, przyszłości Polski w Unii Europejskiej i spotkaniu Rady Przedsiębiorczości z prezydentem Andrzejem Dudą i premier Beatą Szydło.

17.10.16

W najnowszym numerze Gazety BCC o 21 postulatach Klubu do wicepremiera M. Morawieckiego. W dokumencie czytamy: BCC dostrzega ogrom pracy, który został wykonany pod kierownictwem wicepremiera Morawieckiego.

16.09.16

W najnowszym numerze Gazety BCC: o sojuszu biznesu i nauki, projekcie budżetu na rok 2017 i trudnej jesieni dla złotego.

A także relacja z XXI Śląskiej Gali BCC, wyniki badania wśród członków Klubu na temat przeszkód w rozwoju biznesu i ostatnim posiedzeniu Konwentu BCC.

Zapraszamy także do lektury wywiadu z ambasadorem Japonii w Polsce – Shigeo Matsutomi.

21.07.16

W lipcowo-sierpniowym numerze Gazety BCC o spotkaniu z Wiesławem Jasińskim, wiceministrem finansów, generalnym inspektorem kontroli skarbowej, generalnym inspektorem informacji finansowej o szarej strefie w branży tytoniowej. W sektorze tytoniowym pracuje w Polsce aż 500 tys. osób, generowane wpływy budżetowe to ok. 23 mld zł, co stanowi 8% rocznych wpływów budżetowych Polski oraz nadwyżkę w handlu zagranicznym (ponad 1,5 mld euro). To branża bardzo istotna dla polskiej gospodarki.

23.06.16

W czerwcowym numerze Gazety BCC o wizycie Mateusza Morawieckiego w Loży Gdańskiej. W spotkaniu uczestniczyło blisko 100 przedsiębiorców z największych firm regionu. Wicepremier Morawiecki przedstawił założenia „Planu na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju”, kładąc nacisk na pozytywny patriotyzm gospodarczy.

1
2 3 4 5