Sonda

Czy uważa Pan/Pani, że dialog społeczny pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej?

Newsletter

Zapisując się do naszego newslettera otrzymasz zawsze świeże informacje.

Wiesław Kołodziejski członkiem Rady ds. Promocji Żeglugi Śródlądowej

20.04.17

 

Akt powołania
Akt powołania

Członek BCC, wiceprzewodniczący Komisji Bankowej BCC "Innowacyjny Bank-Innowacyjny Przedsiębiorca" został powołany na członka Rady ds. Promocji Żeglugi Śródlądowej.

Spotkanie Rady ds. Promocji Żeglugi Śródlądowej odbyło się już w nowym składzie. Otworzył je Jerzy Materna, sekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Uroczyście wręczono nominacje członkom Rady. - Wierzę, że prace Rady w nowym składzie przyczynią się do rozpowszechniania podejmowanych przez resort działań na rzecz wsparcia transportu wodnego śródlądowego – powiedział Jerzy Materna.

W skład Rady wchodzą przedstawiciele ministrów, armatorów, zawiązków zawodowych pracowników żeglugi śródlądowej, zainteresowanych samorządów województw oraz ośrodków naukowych zajmujących się tematyką żeglugi śródlądowej [art. 19 ust. 2 ustawy z dnia 28 października 2002 r. o Funduszu Żeglugi Śródlądowej i Funduszu Rezerwowym].

W spotkaniu wzięli udział nowo powołani członkowie Rady oraz przedstawiciele Banku Gospodarstwa Krajowego. Przedstawiono informację na temat stanu Funduszu Żeglugi Śródlądowej, który jest obsługiwany przez BGK.

Ocena:
1 2 3 4 5