Sonda

Czy nagrody przyznawane firmom przekładają się na wzrost sprzedaży ich produktów?

Brak wydań
Wyświetl na stronie:
Pracownicy firmy ALSTAL Oddział Gdańsk, fot. materiały prasowe
27.03.17

Otwarcie oddziału firmy ALSTAL w Gdańsku jest kolejnym etapem ekspansji w celu kompleksowej obsługi inwestorów na terenie jednego z najprężniej rozwijających się regionów kraju, którego potencjał i atrakcyjność potwierdzają zarówno realizowane jak i planowane inwestycje.

Spółka Pfleiderer Group zwyciężyła w prestiżowym rankingu „Giełdowa Spółka Roku” w kategorii „Relacje inwestorskie”, organizowanym przez redakcję Pulsu Biznesu oraz TNS Polska. Wręczenie nagród odbyło się w Teatrze Wielkim., fot. archiwum
21.03.17

Po roku od przeprowadzenia transakcji odwrotnego przejęcia oraz integracji Wschodniego i Zachodniego segmentu Grupy, spółka Pfleiderer Group - członek BCC, zwyciężyła w prestiżowym rankingu „Giełdowa Spółka Roku” w kategorii „Relacje inwestorskie”, organizowanym przez redakcję "Pulsu Biznesu" oraz TNS Polska. Wręczenie nagród odbyło się w Teatrze Wielkim.

15.03.17

Niektóre z najlepiej prosperujących firm – zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w innych krajach – zarządzane są przez rodziny i od pokoleń pozostają w ich rękach. Wiele przedsiębiorstw rodzinnych jest dobrze znanych, globalnie i lokalnie. Najważniejsze atuty tych firm to zaangażowanie, przywiązanie do rodzinnych wartości i duma; zarazem muszą się one mierzyć z poważnymi problemami, wywoływanymi koniecznością godzenia celów biznesowych z oczekiwaniami familijnymi.

Pokaz sprzętu dla Wojsk Obrony Terytorialnej w siedzibie PCO SA, fot. materiały prasowe
10.02.17

W siedzibie PCO SA 9 lutego br. odbył się pokaz sprzętu dla Wojsk Obrony Terytorialnej z udziałem ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza.

30.01.17

Amazon podsumował 2016 rok. Sztuka zwycięstwa. Wspomnienia twórcy NIKE Philipa Knighta zajęła pierwsze miejsce w kategorii BIZNES I PRZYWÓDZTWO. Tak się składa, że 14 lutego trafi do księgarń drugie wydanie tego tytułu w Polsce. Razem da to 23 tysiące egzemplarzy.

16.01.17

Jak naprawić karierę i uzdrowić sytuację w miejscu pracy.

Książka objęta patronatem Gazety BCC.

Jubileusz 40-lecia PCO SA na Stadionie Narodowym w Warszawie, fot. archiwum
09.01.17

Miniony rok dla PCO SA to przede wszystkim jubileusz 40-lecia spółki, którego kulminacją była gala na Stadionie Narodowym oraz realizacja licznych wydarzeń z zakresu promocji, edukacji i CSR. Rok 2017 dla firmy z branży zbrojeniowej odnotowujący od lat stabilny wzrost zapowiada się pozytywnie.

Podpisanie umowy: Grzegorz Kachelek – główny inżynier Oddziału GAZ-SYSTEM w Poznaniu, Wojciech Łojewski – zastępca dyrektora Oddziału GAZ-SYSTEM w Poznaniu, Brygida Grzegorz – dyrektor finansowy Alstal, Marek Cichoń – wiceprezes Alstal, fot. Alstal
09.01.17

5 stycznia 2017 roku konsorcjum firm ALSTAL Grupa Budowlana oraz Demiurg podpisało umowę z Operatorem Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM SA Oddział w Poznaniu na wykonanie siedziby Terenowej Jednostki Eksploatacji przy ul. Gdyńskiej w Poznaniu.

Wiceprezes BCC Jarosław Oleksiak wręcza Jadwidze Wójtowicz-Garwoła, prezes Zarządu Mazowieckiej Agencji Handlowej „Społem”, dyplom z okazji 20-lecia, fot. archiwum
15.12.16

W restauracji Kuźnia Kulturalna w Warszawie odbył się jubileusz 20-lecia Mazowieckiej Agencji Handlowej „Społem”. W uroczystości wziął udział wiceprezes BCC Jarosław Oleksiak, który wręczył okolicznościowy dyplom.

Podpisanie umowy z Inspektoratem Uzbrojenia na dostawę wyrobów optoelektronicznych dla Sił Zbrojnych RP, fot. materiały prasowe
09.12.16

7 grudnia 2016 roku firma PCO SA podpisała umowę z Inspektoratem Uzbrojenia na dostawę wyrobów optoelektronicznych dla Sił Zbrojnych RP.

1
2 3 4 5 6 7 8 9