Sonda

Czy nagrody przyznawane firmom przekładają się na wzrost sprzedaży ich produktów?

Brak wydań
Wyświetl na stronie:
07.07.17

Ruszyła właśnie zbiórka finansująca turnusy terapeutyczne dla najmłodszych zmagających się z chorobą nowotworową – Urtica Dzieciom Camp. Organizatorzy zakładają, że podczas tegorocznej edycji z pomocy psychoonkologów, terapeutów, dietetyków czy instruktorów ruchu skorzysta 90 osób. Akcja potrwa do 10 sierpnia br., limit ustalono na 70 000 zł.

Podpisanie umów między PCO SA a Ukrinmash, fot. materiały prasowe
26.06.17

Spółka optoelektroniczna PCO SA, należąca do Polskiej Grupy Zbrojeniowej, 26 czerwca br. podpisała dwie umowy z ukraińską firmą Ukrinmash, należącą do Grupy UkrOboronProm. Pierwsza z nich dotyczy dostawy komponentów optycznych dla PCO SA z Żytomierskich Zakładów Pancernych, druga zaś dostawy przez PCO SA do ukraińskiego partnera przyrządów stanowiących optoelektroniczny komplet modernizacyjny do wozów bojowych. Podczas uroczystości podpisania umów był obecny sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Bartosz Kownacki.

https://pixabay.com/pl/biznesmen-kciuk-w-g%C3%B3r%C4%99-sukces-r%C4%99ka-2056022/
23.06.17

„Rzeczpospolita” ogłosiła wyniki 11. Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego, w którym Crido Taxand – członek BCC - został wyróżniony w 3 indywidualnych kategoriach i w 2 firmowych.

fot. https://pixabay.com/pl/biznesu-sukces-zwyci%C4%99stwo-wykres-163464/
22.06.17

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna to idealne miejsce dla inwestorów, pragnących rozwijać swoją działalność. Zezwolenia na podejmowanie aktywności w jej ramach posiada 300 instytucji. Od końca 2016 r. jest wśród nich także spółka Fresenius Kabi Polska, która w najbliższym czasie zainwestuje na tym terenie 100 400 000 zł i zatrudni 45 nowych pracowników.

Zespół Cen Transferowych w Crido Taxand, fot. materiały prasowe
08.06.17

Crido Taxand, członek BCC, zdobyło międzynarodową nagrodę European Tax Awards w kategorii Poland Transfer Pricing Firm of the Year. Nagroda została przyznana przez prestiżowy magazyn "International Tax Review" (ITR).

Z okazji 20. edycji Konkursu wręczono specjalne statuetki jego przyjaciołom, w tym BCC, który jest partnerem wspierającym, fot. Marcin Skiba
30.05.17

Za nami finał jubileuszowej, 20. edycji Konkursu o tytuł Dobroczyńca Roku. Laureatami zostali m.in. członkowie BCC – Fundacja Grupy Adamed w kategorii: Fundacja korporacyjna – projekt społeczny oraz Carrefour Polska w kategorii: Projekt społeczny – duża firma. Z okazji 20. edycji Konkursu wręczono również specjalne statuetki jego przyjaciołom, w tym BCC, który jest partnerem wspierającym.

26.05.17

W błońskim ratuszu 25 maja br. odbyło się podpisanie umowy między Gminą Błonie a firmą ALSTAL Grupa Budowlana na budowę Centrum Sportu w Błoniu. Obiekt o powierzchni użytkowej prawie 7500 m2 składał się będzie z dwóch kondygnacji nadziemnych i jednej podziemnej.

fot. materiały prasowe
24.05.17

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Finansów i Bankowości - członek Loży Wielkopolskiej BCC – na mocy decyzji Centralnej Komisji do spraw Stopni i Tytułów nr BCK-II-U/dr-497/15 z dnia 19 grudnia 2016 r. otrzymała uprawnienie do nadawania stopnia doktora nauk ekonomicznych w dyscyplinie ekonomia. Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, jako pierwsza uczelnia niepubliczna w Wielkopolsce, dołączyła do prestiżowego grona uczelni akademickich.

Wręczenie odznaki, fot. materiały prasowe
23.05.17

Carrefour Polska został uhonorowany Odznaką Honorową „Za zasługi dla SGGW”. Nagroda jest dowodem uznania dla wieloletniej współpracy z siecią handlową. Carrefour m.in. wspólnie z SGGW już od kilku lat realizuje ogólnopolski program edukacyjny „ABC Zdrowego Żywienia”, który jest finansowany z grantu Fundacji Carrefour.

Fabryki Przedsiębiorczości w Łodzi - wizualizacja, mat. prasowe
18.05.17

Pomysłodawcą i inwestorem Fabryki Przedsiębiorczości w Nowym Centrum Łodzi jest prof. dr hab. Adam Mariański, adwokat i doradca podatkowy, właściciel Mariański Group Kancelarii Prawno-Podatkowej.

1
2 3 4 5 6 7 8 9