Sonda

Czy nagrody przyznawane firmom przekładają się na wzrost sprzedaży ich produktów?

Brak wydań
Wyświetl na stronie:
26.05.17

W błońskim ratuszu 25 maja br. odbyło się podpisanie umowy między Gminą Błonie a firmą ALSTAL Grupa Budowlana na budowę Centrum Sportu w Błoniu. Obiekt o powierzchni użytkowej prawie 7500 mkw. składał się będzie z dwóch kondygnacji nadziemnych i jednej podziemnej.

fot. materiały prasowe
24.05.17

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Finansów i Bankowości - członek Loży Wielkopolskiej BCC – na mocy decyzji Centralnej Komisji do spraw Stopni i Tytułów nr BCK-II-U/dr-497/15 z dnia 19 grudnia 2016 r. otrzymała uprawnienie do nadawania stopnia doktora nauk ekonomicznych w dyscyplinie ekonomia. Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, jako pierwsza uczelnia niepubliczna w Wielkopolsce, dołączyła do prestiżowego grona uczelni akademickich.

Wręczenie odznaki, fot. materiały prasowe
23.05.17

Carrefour Polska został uhonorowany Odznaką Honorową „Za zasługi dla SGGW”. Nagroda jest dowodem uznania dla wieloletniej współpracy z siecią handlową. Carrefour m.in. wspólnie z SGGW już od kilku lat realizuje ogólnopolski program edukacyjny „ABC Zdrowego Żywienia”, który jest finansowany z grantu Fundacji Carrefour.

Fabryki Przedsiębiorczości w Łodzi - wizualizacja, mat. prasowe
18.05.17

Pomysłodawcą i inwestorem Fabryki Przedsiębiorczości w Nowym Centrum Łodzi jest prof. dr hab. Adam Mariański, adwokat i doradca podatkowy, właściciel Mariański Group Kancelarii Prawno-Podatkowej.

https://pixabay.com/p-1152553/?no_redirect
18.05.17

O tym, jakie działania podejmuje SITECH sp. z o.o. w ramach CRS opowiada Adam Holewa, dyrektor zarządzający ds. technicznych, dyrektor zakładu, prokurent:

12.05.17

Gwarant SA, firma członkowska BCC została wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2017.

11.05.17

Studio Emka, członek BCC, kończy 25 lat i zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas tegorocznych Warszawskich Targów Książki (PGE Narodowy, 18-21 maja br.) oraz na spotkania z autorami, którzy będą podpisywać książki.

PCO SA na targach Milipol Asia-Pacyfic 2017 w Singapurze, fot. materiały prasowe
28.04.17

PCO SA aktywnie uczestniczyło w wydarzeniach dotyczących techniki i bezpieczeństwa, które odbyły się w Polsce i za granicą w kwietniu br. Firma zaprezentowała swoją ofertę m.in. podczas targów Milipol Asia-Pacyfic 2017 w Singapurze i Europoltech w Gdańsku.

fot. materiały prasowe
27.04.17

Do końca 2016 r. pracownicy firmy Cloos Polska wdrożyli około 200 zrobotyzowanych aplikacji spawalniczych. Służą one do spawania różnorodnych podzespołów o szerokim zakresie gabarytów i masy. Jednym z najmniejszych podzespołów, dla którego opracowano proces spawania, był podzespół silnika lotniczego o masie ok. 1 kg.

Dzień Optoelektronika i jubileusz 41-lecia PCO SA, fot. materiały prasowe
25.04.17

PCO SA, czołowy producent wyrobów optoelektronicznych dla polskiego przemysłu obronnego, przywiązuje dużą wagę do dbania o rozwój i nagradzanie pracowników tworzących potencjał firmy. Doceniając kapitał ludzki, który ma znaczący wpływ na produkcję zaawansowanych technologii, z okazji Dnia Optoelektronika wręczono wybranym pracownikom honorowe odznaki „Zasłużony dla PCO SA”.

1
2 3 4 5 6 7 8 9