Sonda

Czy nagrody przyznawane firmom przekładają się na wzrost sprzedaży ich produktów?

Brak wydań
Wyświetl na stronie:
07.11.17

W trakcie trzech pierwszych kwartałów 2017 r. Pfleiderer Group wypracowała solidne wyniki finansowe. W tym okresie ukształtowany został skład nowego zarządu, a 20 września br. ogłoszono Strategię Pfleiderer Group do 2021 r. Na przełomie września i października spółka przeprowadziła skup akcji własnych, które będą oferowane uprawnionym osobom w ramach długoterminowego programu motywacyjnego.

10.10.17

Pamiętam, że kiedy byłem mały chłopcem, często zadawałem babci pytanie: dlaczego latem i wczesną jesienią zaprawia różne warzywa oraz owoce? Dlatego, odpowiadała, żebyś mógł jeść gruszki, śliwki i inne owoce zimą oraz wiosną, kiedy nie ma jeszcze świeżych. Ostatnimi czasy słowa babci często wracają w moich wspomnieniach, a szczególnie wtedy, gdy słyszę o dobrej koniunkturze w gospodarce oraz o tym, na co wydamy zarobione pieniądze.

28.09.17

Marek Goliszewski, prezes BCC pogratulował Przemysławowi Andrzejakowi, prezesowi Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA wyróżnienia od Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w kategorii „Rozwijanie wspólnych inicjatyw dla przedsiębiorców” za promocję wiedzy w zakresie ubezpieczeń społecznych.

15.09.17

Firma Targi Kielce, wieloletni członek BCC, obchodzi 25-lecie istnienia. To jeden z dwóch liderów targowych w Polsce.

15.09.17

Firma Overlack Polska, członek BCC, obchodzi 20-lecie istnienia.

Overlack sp. z o.o. (Overlack Polska) jest przedstawicielem w Polsce niemieckiego koncernu OVERLACK AG z Mönchengladbach. Firma Overlack działa na rynku krajowym od 1997 r., początkowo jako spółka jointventure z Organiką Łódź pod nazwą Conlac Chemia Partner, a od 2007 roku pod nazwą Overlack sp. z o.o. w Ozorkowie.

12.09.17

Co czwarte gospodarstwo domowe o dochodach na osobę do tysiąca złotych nie jest zadowolone z programu 500+, wynika z badań Konfederacji Przedsiębiorstw Finansowych i SGH. Co jest powodem niezadowolenia? Państwo powinno dawać więcej pieniędzy, twierdzą ankietowani. Jakże czytelny znak, że okres wyborczy zbliża się wielkimi krokami.

23.08.17

W I półroczu 2017 r. Grupa Pfleiderer wypracowała zestaw bardzo dobrych wyników finansowych. Przychody wyniosły 506 mln EUR i wzrosły o 3,4% w porównaniu z I półroczem 2016 r. (498,3 mln EUR). Jest to głównie efekt rozwoju organicznego, wspieranego przez silny rynek.

17.07.17

1 lipca br. SPAR Polska SA (spółka z Grupy BAĆ-POL - członka BCC) zmieniła siedzibę i przeniosła się z ul. Twardowskiego na ul. Trembeckiego w Rzeszowie.

08.06.17

Crido Taxand, członek BCC, zostało 9-krotnym liderem w pierwszym w tej perspektywie finansowej UE (2014-2020) rankingu doradców przy pozyskiwaniu dotacji, opracowanym przez magazyn "Fundusze Europejskie".

26.05.17

Przedstawiciele polskich firm z branży fotonicznej, skupionych w konsorcjum Polska Platforma Technologiczna Fotoniki, zdecydowali o przekształceniu konsorcjum w Związek Pracodawców „Polska Platforma Technologiczna Fotoniki”. Dzięki nowej formule prawnej branża będzie mogła skuteczniej pracować m.in. nad koordynacją prac badawczo –rozwojowych czy popularyzacją technologii w Polsce.

1
2 3 4 5 6 7 8 9