Sonda

Czy uważa Pan/Pani, że dialog społeczny pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej?

Newsletter

Zapisując się do naszego newslettera otrzymasz zawsze świeże informacje.

Prasa
Wyświetl na stronie:
Spotkanie Marka Goliszewskiego z przedsiębiorcami z Loży Bydgoskiej, fot. archiwum
26.10.17

Marek Goliszewski, prezes BCC spotkał się w Western Hotel & Restauracja – nowej siedzibie Loży Bydgoskiej, aby porozmawiać z członkami i kandydatami do klubu o szansach i zagrożeniach dla przedsiębiorców w latach 2017-2018.

więcej

16.10.17

Wojewódzka Rada Dialogu Społecznego w województwie małopolskim, która obradowała pod przewodnictwem kanclerza Marka Piwowarczyka, dostrzegając problemy z dalszym funkcjonowaniem w obecnej sytuacji społeczno-gospodarczej prawa użytkowania wieczystego, przyjęła stanowisko o wsparciu działań zmierzających do usunięcia z krajowego porządku prawnego prawa użytkowania wieczystego i przekształcenia go w prawo własności. Propozycja stanowiska została wypracowana na wcześniejszych roboczych spotkaniach przez stronę społeczną.

więcej

04.10.17

Z roku na rok dynamicznie rośnie liczba cudzoziemców mieszkających w Polsce. Znaczną ich część stanowią migranci przyjeżdżający w celu podjęcia pracy lub studiów. Jednocześnie, zjawisku temu towarzyszy rosnące zapotrzebowanie firm na pracowników. W związku z tym temat migracji w coraz większym stopniu dotyczy sektora biznesu. Business Centre Club, we współpracy z Międzynarodową Organizacją do spraw Migracji (IOM), przeprowadził pod koniec sierpnia badanie ankietowe wśród przedsiębiorców – członków BCC, aby poznać perspektywę pracodawców związaną z zatrudnianiem pracowników zza granicy.

więcej

Loże żegnają lato, fot. archiwum
21.09.17

Tradycyjnie wraz z końcem lata członkowie Business Center Club spotykali się w gronie przyjaciół, znajomych i sympatyków. W dżinsach, T-shirtach, bez muszek i krawatów, rozmawiali o wakacyjnych wojażach i planach na przyszłość. Tym razem w gościnnych progach Western Hotel i Restauracja – nowej siedzibie Loży Bydgoskiej. Klimat Dzikiego Zachodu dało się tym poczuć przy stole suto zastawionym przez szefa kuchni Kamila Ratajczaka, daniami rodem z Meksyku i tradycyjnym polskim biesiadnym jadłem. Była muzyka country i śpiew w wykonaniu Łukasza Lacha.

więcej

16.08.17

Business Centre Club oraz pozostałe trzy reprezentatywne organizacje pracodawców wystosowały do ministra rozwoju, premiera Mateusza Morawieckiego oraz przewodniczącego Stałego Komitetu Rady Ministrów, ministra Henryka Kowalczyka listy w sprawie przyspieszenia prac nad „Konstytucją biznesu” oraz szczególnego znaczenia rozdziału dotyczącego zasad stanowienia prawa dla przedsiębiorców.

więcej

1
2 3 4 5 6 7 8 9
Wiadomości
Platforma dialogu społecznego Business Centre Club