Sonda

Czy uważa Pan/Pani, że dialog społeczny pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej?

Newsletter

Zapisując się do naszego newslettera otrzymasz zawsze świeże informacje.

Prasa
Wyświetl na stronie:
06.12.17

1. Doprowadzenie do uchwalenia w Parlamencie, wypracowanej wraz z organizacjami przedsiębiorców, Konstytucji Biznesu – prawa zapowiedzianego przez wicepremiera Morawieckiego w ubiegłym roku – z zasadami m.in. domniemania niewinności przedsiębiorcy i jego prawa do błędu.

więcej

30.11.17

Dynamika PKB w III kw. 2017 roku, w relacji rok do roku, była nadal wysoka. W swoim dzisiejszym komunikacie, Główny Urząd Statystyczny podniósł swój wstępny szacunek wzrostu PKB w ostatnich 4 kwartałach o 0,2 punktu procentowego na 4,9%, co – z racji tempa 2,6% w poprzednim roku – oznacza tylko, że średnie roczne tempo wzrostu za ostatnie dwa lata wynosiło 3,7%, czyli było bliskie średniego tempa wzrostu w ostatnich 10 latach.

więcej

Spotkanie Loży Radomskiej, fot. archiwum
16.11.17

W Hotelu Manor House SPA - Pałac Odrowążów w Chlewiskach odbyło się spotkanie pt. "Motywacja 3.0 – przegląd badań i trendów". Kanclerz Jerzy Kowal powitał gości oraz wszystkich uczestników. Prelekcję na temat motywacji wygłosiła Katarzyna Lorenc, ekspert BCC ds. zarządzania i efektywności pracy.

więcej

Spotkanie Loży Radomskiej, fot. archiwum
03.11.17

W Hotelu Manor House SPA - Pałac Odrowążów w Chlewiskach, odbyło się spotkanie Loży Radomskiej. Kanclerz Jerzy Kowal powitał Michała Borowskiego, eksperta podatkowego BCC, partnera w Crido Taxand, przedstawił bieżące kwestie dotyczące spraw Loży, następnie wraz z sekretarz Anną Słopiecką wręczył nominacje do Rady Loży Radomskiej BCC.

więcej

16.10.17

Wojewódzka Rada Dialogu Społecznego w województwie małopolskim, która obradowała pod przewodnictwem kanclerza Marka Piwowarczyka, dostrzegając problemy z dalszym funkcjonowaniem w obecnej sytuacji społeczno-gospodarczej prawa użytkowania wieczystego, przyjęła stanowisko o wsparciu działań zmierzających do usunięcia z krajowego porządku prawnego prawa użytkowania wieczystego i przekształcenia go w prawo własności. Propozycja stanowiska została wypracowana na wcześniejszych roboczych spotkaniach przez stronę społeczną.

więcej

1
2 3 4 5 6 7 8 9
Wiadomości
Platforma dialogu społecznego Business Centre Club