Sonda

Czy uważa Pan/Pani, że dialog społeczny pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej?

Newsletter

Zapisując się do naszego newslettera otrzymasz zawsze świeże informacje.

Zapraszamy do konkursu „Firma Dobrze Widziana”, którego celem jest promowanie firm prowadzących biznes społecznie odpowiedzialny oraz szerzenie wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu i skutecznych metod komunikowania o prowadzonej przez firmę działalności społecznej.

Tytuł „Firma Dobrze Widziana” może otrzymać każdy członek Business Centre Club - przedsiębiorstwo prywatne, państwowe lub jego oddział. Może być to mała, średnia lub duża firma. Konkurs ma zasięg ogólnopolski. Laureaci konkursu „Firma Dobrze Widziana”, którzy w kolejnych latach kontynuują działania oparte na zasadach Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, mogą ubiegać się o tytuł w następnych edycjach konkursu.

Oceny dokonuje się na podstawie Ankiety Konkursowej, która zawiera podstawowe informacje o działalności każdej z firm w kontekście spełniania zasad społecznej odpowiedzialności biznesu. Istotnymi elementami podlegającym ocenie są:

  • opracowana i wdrożona strategia działań w obszarze CSR,
  • skuteczność oraz metody komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy na ten temat
  • polityka firmy wobec pracowników, w tym przestrzeganie zasad równouprawnienia,
  • oraz przestrzeganie reguł społecznej odpowiedzialności biznesu w dziedzinie ekologii, rynku i działań charytatywnych

Na ankiety czekamy do 7 października br.

 

Kontakt: Hanna Nowakowska, sekretarz Kapituły Konkursu, tel.: +48 22 58 26 151, +48 608 44 34 63. 

Archiwum konkursu Firma Dobrze Widziana

Wyświetl na stronie:
25.11.15

W dniu 25 listopada 2015 roku w Pałacu Lubomirskich, siedzibie Business Centre Club, odbył się uroczysty finał VI edycji konkursu Firma Dobrze Widziana.

więcej

25.11.14

W dniu 25 listopada 2014 roku w Pałacu Lubomirskich, siedzibie Business Centre Club, odbył się uroczysty finał V edycji konkursu Firma Dobrze Widziana.

więcej

19.11.13

W dniu 19 listopada 2013 roku w Pałacu Lubomirskich, siedzibie Business Centre Club, odbył się uroczysty finał IV edycji konkursu Firma Dobrze Widziana.

więcej