Sonda

Czy uważa Pan/Pani, że dialog społeczny pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej?

Newsletter

Zapisując się do naszego newslettera otrzymasz zawsze świeże informacje.

Zapraszamy do udziału w 8 edycji konkursu Firma Dobrze Widziana, którego celem jest promowanie firm prowadzących biznes społecznie odpowiedzialny oraz szerzenie wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu i skutecznych metod komunikowania o prowadzonej przez firmę działalności społecznej.


Tytuł „Firma Dobrze Widziana” może otrzymać każdy członek Business Centre Club - przedsiębiorstwo prywatne, państwowe lub jego oddział. Może być to mała, średnia lub duża firma. Konkurs ma zasięg ogólnopolski. Laureaci konkursu „Firma Dobrze Widziana”, którzy w kolejnych latach kontynuują działania oparte na zasadach społecznej odpowiedzialności biznesu, mogą ubiegać się o tytuł w następnych edycjach konkursu.


Oceny dokonuje się na podstawie Ankiety Konkursowej, która zawiera podstawowe informacje o działalności każdej z firm w kontekście spełniania zasad społecznej odpowiedzialności biznesu. Istotnymi elementami podlegającym ocenie są:

  • opracowana i wdrożona strategia działań w obszarze CSR,
  • skuteczność oraz metody komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy na ten temat
  • polityka firmy wobec pracowników, w tym przestrzeganie zasad równouprawnienia,
  • przestrzeganie reguł społecznej odpowiedzialności biznesu w dziedzinie ekologii, rynku i działań charytatywnych

 

Termin nadsyłania ankiet upływa  w dniu 15 marca br.

Werdykt Kapituły konkursu – 3 kwietnia br.

Uroczysty finał – 24 kwietnia br., godz. 12.00, Pałac Lubomirskich siedziba Business Centre Club

 

Kontakt: Hanna Nowakowska, sekretarz Kapituły Konkursu, tel.: +48 22 58 26 151, +48 608 44 34 63. 

Archiwum konkursu Firma Dobrze Widziana

Wyświetl na stronie:
25.11.16

W dniu 23 listopada 2016 roku w Pałacu Lubomirskich, siedzibie Business Centre Club, odbył się uroczysty finał VII edycji konkursu Firma Dobrze Widziana.

więcej

25.11.15

W dniu 25 listopada 2015 roku w Pałacu Lubomirskich, siedzibie Business Centre Club, odbył się uroczysty finał VI edycji konkursu Firma Dobrze Widziana.

więcej

25.11.14

W dniu 25 listopada 2014 roku w Pałacu Lubomirskich, siedzibie Business Centre Club, odbył się uroczysty finał V edycji konkursu Firma Dobrze Widziana.

więcej

19.11.13

W dniu 19 listopada 2013 roku w Pałacu Lubomirskich, siedzibie Business Centre Club, odbył się uroczysty finał IV edycji konkursu Firma Dobrze Widziana.

więcej