Sonda

Czy uważa Pan/Pani, że dialog społeczny pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej?

Newsletter

Zapisując się do naszego newslettera otrzymasz zawsze świeże informacje.

Lider Polskiego Biznesu

Od 1991 r. Business Centre Club przyznaje Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu firmom i ich szefom – najlepszym spośród nas, którzy w swojej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe (Marek Goliszewski).

Czytaj więcej


Medal Europejski

Business Centre Club, jest organizatorem niekomercyjnego, ogólnopolskiego przedsięwzięcia pn. Medal Europejski. Przedsięwzięcie objęte jest honorowym patronatem najważniejszej dla przedsiębiorców instytucji, działającej przy Komisji Europejskiej – Europejskiego Komitetu Ekonomiczno – Społecznego z siedzibą w Brukseli.

Czytaj więcej


Ambasador Polskiej Gospodarki

W 2009 r. po raz pierwszy członkowie BCC mogli ubiegać się o tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w konkursie organizowanym przez Business Centre Club pod patronatem Ministra Gospodarki.

Czytaj więcej


Firma Dobrze Widziana

Celem konkursu jest szerzenie wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu i sposobach komunikowania o prowadzonej przez firmę działalności społecznej oraz promowanie firm, które w swoich regionach prowadzą biznes społecznie odpowiedzialny.

 

czytaj więcej

Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy

28 lutego 2002 r. Ministerstwo Finansów i Business Centre Club podpisały porozumienie o organizowaniu ogólnopolskiego konkursu pt. „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. Po raz pierwszy został on przeprowadzony w 2003 r.

27 kwietnia  2017 sekretarz stanu w Ministerstwie Finansów Szef Krajowej Administracji Skarbowej Marian Banaś i prezes BCC Marek Goliszewski podpisali kolejną deklarację potwierdzającą wolę kontynuowania konkursu.

Czytaj więcej