Sonda

Czy nagrody przyznawane firmom przekładają się na wzrost sprzedaży ich produktów?

Brak wydań
Wyświetl na stronie:
12.05.17

"Skala oszustw VAT w krajach Unii Europejskiej, w tym w Polsce, jest ciągle niezwykle wysoka. Przestępczość z nimi związana ma charakter międzynarodowy i jest zorganizowana. Dlatego tak ważna jest każda wartościowa publikacja na ten temat. Książka ta stanowi aktualną, wyjątkowo interesującą pozycję dotyczącą tej problematyki, opracowaną przez praktyków prawa podatkowego, o wszechstronnym ujęciu. Niewątpliwie pragmatyczne podejście do tematu, oparte na licznych orzeczeniach sądów, opracowaniach naukowych i instytucjonalnych oraz interpretacjach urzędowych, podnosi wartość tej publikacji. Stanowi ona doskonały materiał badawczy, w szczególności dla osób pracujących nad stanowieniem prawa podatkowego i jego stosowaniem".

Ze wstępu, prof. dr hab. Elżbieta Chojna-Duch

11.05.17

Dlaczego teraz klienci rządzą firmami - i jak obrócić to na własną korzyść

09.05.17

Umiejętność obcowania z ludźmi jako coś bez czego nie da się normalnie funkcjonować w życiu, jest ponadczasowym przesłaniem Giblina. W naszych czasach nabiera ono szczególnego znaczenia.

09.05.17

FISH! to mądra, alegoryczna opowieść, ucząca, jak zmienić życiowe nastawienie, by móc wreszcie znajdować w pracy zadowolenie, a w życiu spokój i radość.

Nowe wydanie zostało wzbogacone ciekawymi historiami i dodatkowymi inspirującymi materiałami.

 

24.04.17

Myśl kreatywnie i bogać się rozumnie.

31.03.17

Dobry copywriter zawsze pilnie potrzebny!

24.03.17

PREMIERA już 26 kwietnia 2017!

Nie wszystko zostało zapomniane to powieść, która otwiera przed czytelnikiem świat mrocznych i nieobliczalnych relacji międzyludzkich.

15.03.17

Niektóre z najlepiej prosperujących firm – zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w innych krajach – zarządzane są przez rodziny i od pokoleń pozostają w ich rękach. Wiele przedsiębiorstw rodzinnych jest dobrze znanych, globalnie i lokalnie. Najważniejsze atuty tych firm to zaangażowanie, przywiązanie do rodzinnych wartości i duma; zarazem muszą się one mierzyć z poważnymi problemami, wywoływanymi koniecznością godzenia celów biznesowych z oczekiwaniami familijnymi.

14.03.17

W roku 1671 oskarżona o czary i kontakty z diabłem Kirsti Martasdotter trafia do więzienia. Osiem miesięcy później udaje jej się uciec i wrócić do rodzinnego Lövaren. Jednak gwałty i tortury, oraz dziecko, które nosi, nie daje zapomnieć o przeszłości.

1
2 3 4 5 6 7 8 9