Sonda

Czy nagrody przyznawane firmom przekładają się na wzrost sprzedaży ich produktów?

Brak wydań
Wyświetl na stronie:
24.03.17

PREMIERA już 26 kwietnia 2017!

Nie wszystko zostało zapomniane to powieść, która otwiera przed czytelnikiem świat mrocznych i nieobliczalnych relacji międzyludzkich.

15.03.17

Niektóre z najlepiej prosperujących firm – zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w innych krajach – zarządzane są przez rodziny i od pokoleń pozostają w ich rękach. Wiele przedsiębiorstw rodzinnych jest dobrze znanych, globalnie i lokalnie. Najważniejsze atuty tych firm to zaangażowanie, przywiązanie do rodzinnych wartości i duma; zarazem muszą się one mierzyć z poważnymi problemami, wywoływanymi koniecznością godzenia celów biznesowych z oczekiwaniami familijnymi.

14.03.17

W roku 1671 oskarżona o czary i kontakty z diabłem Kirsti Martasdotter trafia do więzienia. Osiem miesięcy później udaje jej się uciec i wrócić do rodzinnego Lövaren. Jednak gwałty i tortury, oraz dziecko, które nosi, nie daje zapomnieć o przeszłości.

17.02.17

W 1926 roku George S. Clason opublikował pierwszą z serii broszur poświęconych oszczędzaniu, które najpewniejszą drogą prowadzą do sukcesu finansowego. Aby dowieść swych racji, autor posłużył się przypowieściami osadzonymi w realiach starożytnego Babilonu. Owe broszury zyskały nieprawdopodobne powodzenie i były masowo kolportowane przez banki i firmy ubezpieczeniowe.

30.01.17

Marek Trela przez prawie czterdzieści lat pracy w państwowej Stadninie Koni w Janowie Podlaskim najpierw otaczał opieką weterynaryjną takie końskie sławy czystej krwi arabskiej, jak Bandola, Parma, Etruria czy Eukaliptus, a następnie wyhodował blisko tysiąc koni, w tym wiele czempionów, spośród których wyjątkową legendą cieszy się klacz Pianissima – najbardziej utytułowana przedstawicielka swojej rasy w dziejach, dla której „Mazurek Dąbrowskiego” grały orkiestry na trzech kontynentach; tak bliska ideału, że uznano ją za nowy wzorzec doskonałości konia arabskiego na świecie.

16.01.17

Jak naprawić karierę i uzdrowić sytuację w miejscu pracy.

Książka objęta patronatem Gazety BCC.

10.01.17

Przezabawna podróż do świata matematycznych zagadek

ukrytych w kultowym serialu komediowym – „SIMPSONOWIE”

07.12.16

Londyn, Berlin, Majorka. Autorzy poniższych premier zabierają czytelnika w ciekawą podróż. Edward Rutherfurd opowiada fascynujące dzieje Londynu, Håkan Nesser pozwala zobaczyć Berlin oczami nietypowego bohatera. Dla fanów skandynawskich kryminałów przygotowaliśmy wyjątkową książkę Camilli Läckberg oraz debiutancki thriller Sary Larsson. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w załączonym pliku. Zachęcamy do lektury naszych książek i dzielenia się informacjami o nich ze swoimi czytelnikami, słuchaczami i widzami.

05.12.16

Niezależnie od tego, czy posiadasz własną firmę, czy pracujesz dla kogoś, prawdopodobnie mierzysz się ze zmianą lub w najbliższej przyszłości będziesz w sytuacji zmiany biznesowej. Dzięki praktycznemu zastosowaniu książki „Psychologia zmiany” uczynisz ze zmiany styl życia, będziesz poruszał się w tym procesie w sposób świadomy i planowy.

07.11.16

W notatkach służbowych nie pojawiało się słowo „zdrajca”, nie padało też na oficjalnych spotkaniach, ale można je było usłyszeć w ściszonych rozmowach w piątkowe popołudnia, kiedy szkocka whisky pomagała oficerom prowadzącym pozbyć się napięcia minionego tygodnia.

Człowiek honoru, fragment

1
2 3 4 5 6 7 8 9