Sonda

Czy nagrody przyznawane firmom przekładają się na wzrost sprzedaży ich produktów?

Brak wydań
Wyświetl na stronie:
03.07.17

„Państwo Macron” to pierwsza książka opisująca dążenia Emmanuela Macrona do zajęcia fotela prezydenckiego oraz jego niezwykły, budzący kontrowersje związek ze starszą o ponad 20 lat Brigitte Macron. Dziennikarki Caroline Derrien oraz Candice Nedelec odsłaniają kulisy kariery politycznej obecnego prezydenta Francji oraz wspólną drogę Macronów do Pałacu Elizejskiego. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa EMKA, premiera 12 lipca br.

26.06.17

Książka DeMarco barwnie ilustruje podstawowe zasady - oraz jawne absurdy - rządzące pracą zespołu zajmującego się tworzeniem oprogramowania.

12.05.17

"Skala oszustw VAT w krajach Unii Europejskiej, w tym w Polsce, jest ciągle niezwykle wysoka. Przestępczość z nimi związana ma charakter międzynarodowy i jest zorganizowana. Dlatego tak ważna jest każda wartościowa publikacja na ten temat. Książka ta stanowi aktualną, wyjątkowo interesującą pozycję dotyczącą tej problematyki, opracowaną przez praktyków prawa podatkowego, o wszechstronnym ujęciu. Niewątpliwie pragmatyczne podejście do tematu, oparte na licznych orzeczeniach sądów, opracowaniach naukowych i instytucjonalnych oraz interpretacjach urzędowych, podnosi wartość tej publikacji. Stanowi ona doskonały materiał badawczy, w szczególności dla osób pracujących nad stanowieniem prawa podatkowego i jego stosowaniem".

Ze wstępu, prof. dr hab. Elżbieta Chojna-Duch

11.05.17

Dlaczego teraz klienci rządzą firmami - i jak obrócić to na własną korzyść

09.05.17

Umiejętność obcowania z ludźmi jako coś bez czego nie da się normalnie funkcjonować w życiu, jest ponadczasowym przesłaniem Giblina. W naszych czasach nabiera ono szczególnego znaczenia.

09.05.17

FISH! to mądra, alegoryczna opowieść, ucząca, jak zmienić życiowe nastawienie, by móc wreszcie znajdować w pracy zadowolenie, a w życiu spokój i radość.

Nowe wydanie zostało wzbogacone ciekawymi historiami i dodatkowymi inspirującymi materiałami.

 

24.04.17

Myśl kreatywnie i bogać się rozumnie.

31.03.17

Dobry copywriter zawsze pilnie potrzebny!

24.03.17

PREMIERA już 26 kwietnia 2017!

Nie wszystko zostało zapomniane to powieść, która otwiera przed czytelnikiem świat mrocznych i nieobliczalnych relacji międzyludzkich.

1
2 3 4 5 6 7 8 9