Sonda

Czy uważa Pan/Pani, że dialog społeczny pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej?

Newsletter

Zapisując się do naszego newslettera otrzymasz zawsze świeże informacje.

Opinie o BCC

Andrzej Balcerek, członek Rady Głównej BCC

- Business Centre Club, to nie tylko prestiż i elitarność, to przede wszystkim silny i skuteczny Klub dający gwarancję najwyższej rekomendacji.

 

Jerzy Bernhard, prezes STALPROFIL SA

- Członkostwo w BCC daje nie tylko prestiż, ale również dostarcza wielu okazji do szeroko rozumianej promocji w otoczeniu i pozyskiwania wartościowych kontaktów biznesowych.

 

Paweł Drabczyński, prezes, wspólnik Drabpol sp. j. P. Drabczyński i Wspólnik

- W BCC, my polscy przedsiębiorcy, zawsze możemy liczyć na fachową pomoc, doradztwo, a przede wszystkim na realną obronę naszych interesów.

 

Dr Szczepan Gawłowski, prezes KREISEL Technika Budowlana sp. z o.o.

- Szeroki profil działalności BCC pozwala czerpać każdej z członkowskich firm wiele korzyści. Ponadto cyklicznie organizowane debaty, szkolenia i konferencje stanowią doskonałą płaszczyznę wymiany poglądów i doświadczeń.

 

Wojciech Gątkiewicz, członek Rady Głównej BCC

- Dlaczego BCC? To proste. Właśnie BCC sprawiło, że firmy, którymi zarządzałem czy zarządzam funkcjonują lepiej. Ja funkcjonuję lepiej.

 

Antoni Hasenbeck, właściciel Zakładu Handlowo-Usługowego „HASAN”

- Członkostwo w BCC zapewnia istotne i merytoryczne informacje gospodarcze, przydatne w prowadzeniu własnej firmy

 

Konrad Jaskóła, członek Rady Głównej BCC

- BCC wspiera także kształtowanie etycznych postaw w biznesie oraz zasad społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw, kwestii ważnych w dojrzałych i nowoczesnych gospodarkach, do jakich już dzisiaj Polska się zalicza.

 

Ryszard Kardasz, prezes PCO SA oraz PIT-RADWAR SA

- BCC zrzesza i zatrudnia wielu ekspertów, którzy swoją pracą potrafią wspierać i doradzać w trudnych sytuacjach gospodarczych. Zajmuje się też intensywną promocją polskich przedsiębiorstw.

 

Maciej Korbasiewicz, prezes BOLIX SA

- W BCC jest wymiana doświadczeń i spostrzeżeń w praktycznych sprawach np. na temat prowadzenia działalności na Ukrainie i innych rynkach eksportowych oraz networking dający możliwość nawiązania kontaktów.

 

Jan Król, członek Rady Głównej BCC

 - BCC nie uchyla się od interwencji na rzecz przedsiębiorców poszkodowanych przez administrację publiczną i dba o bezpieczeństwo swoich członków w sytuacji bezpodstawnych zarzutów niejednokrotnie im stawianych.

 

Katarzyna Lorenc, wiceprezes 4business&people sp. z o.o.

- Cenię sobie pomoc BCC w prezentowaniu nowych rynków, branż, rozwiązań oraz nawiązywaniu krajowych i zagranicznych kontaktów handlowych.

 

Serafina Ogończyk-Mąkowska, właścicielka „SHOWBIZ

 - Przynależność do Klubu zaowocowała wieloma kontaktami biznesowymi, rozwojem firmy na nowych płaszczyznach.