Wyświetl na stronie:
Kanclerz Andrzej Lepich, Barbara Bętkowska-Cela, Kordian Panek, Bożena Kaleta, fot. archiwum
26.05.17

Przedstawiciele Krajowej Administracji Skarbowej w Opolu: dyrektor Izby Administracji Skarbowej Barbara Bętkowska-Cela, naczelnik Opolskiego Urzędu Celno-Skarbowego Kordian Panek, naczelnik Opolskiego Urzędu Skarbowego Bożena Kaleta, kolejny już raz wzięli udział w spotkaniu z przedsiębiorcami, członkami zespołu dyrektorów finansowych, kanclerzem i dyrektorem Loży Opolskiej.

więcej

26.05.17

W Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, odbyło się VII Forum Przedsiębiorców z udziałem wicepremiera Jarosława Gowina, podsekretarza stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego Piotra Dardzińskiego, marszałka województwa małopolskiego Jacka Krupy oraz wielu innych gości.

więcej

Debata z udziałem Witolda M. Orłowskiego, fot. archiwum
25.05.17

Dyskusja z udziałem Witolda M. Orłowskiego ekonomisty, głównego doradcy ekonomicznego PwC w Polsce, na temat: „Pakiet 100 zmian dla firm. Pomoże, czy utrudni eksport?”, skupiła się na problemach, które wynikają z wciąż panującej biurokracji. - Od 25 lat wszyscy chcą tego samego, tylko każdy mówi innym językiem. I poprawy nie widać. Problemem nie jest prawo, a niska jakość aparatu urzędniczego, w który trzeba zainwestować. I trzeba wreszcie zdać sobie sprawę, że urzędnicy pełnią służebną rolę! – przekonywał prof. Orłowski.

więcej

Spotkanie z przedsiębiorcami z Wielkopolski, fot. archiwum
19.05.17

We Wrześni odbyło się spotkanie członków Loży Wielkopolskiej BCC w ramach Otwartego Forum Gospodarczego Wielkopolskich Przedsiębiorców z udziałem prezesa Marka Goliszewskiego.

więcej

Kanclerz Loży Warszawskiej, Jerzy Zieliński, wita gościa Petera Leacha, fot. Magdalena Szymanek
18.05.17

We współpracy z wydawnictwem Studio EMKA, członkiem BCC, odbyło się kolejne spotkanie Loży Warszawskiej.

więcej

Przedsiębiorcy w Muzeum II Wojny Światowej, fot. archiwum
16.05.17

Zwiedzaniu Muzeum II Wojny Światowej poświęcone było kolejne spotkanie członków Loży Gdańskiej Business Centre Club.

więcej

W czasie wykładu Marka Zdanowskiego, fot. archiwum
16.05.17

Kanclerz Loży Siedleckiej Marek Zdanowski spotkał się ze studentami Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej i wygłosił wykład jako pracodawca i członek BCC.

więcej

Spotkanie młodych przedsiębiorców z mentorami, fot. archiwum
12.05.17

Jak dobrze budować zespół, sprawnie zarządzać finansami i czasem oraz kalkulować ryzyko – tego od znanych i cenionych szefów firm z Opolszczyzny chcą dowiedzieć się młodsi stażem przedsiębiorcy, w ramach pilotażowego Programu Mentoringu Biznesowego w Województwie Opolskim.

więcej

Andrzej Drosik (Nutricia), fot. Łukasz Józwenko
30.04.17

W Pałacu Sulisław wręczono statuetki „Opolskiej Marki” za 2016 rok, przyznawane przez Opolski Urząd Marszałkowski. W kategorii eksport nagrodę otrzymała firma Nutricia (nagroda za produkty spożywcze dla niemowląt i małych dzieci: mleka, kaszki, posiłki w słoiczkach).

więcej

27.04.17

W Loży Częstochowskiej BCC comiesięczne szkolenie przeprowadziła Kancelaria Prawno-Podatkowa Mariański Group.

więcej

1
2 3 4 5 6 7 8 9