Wyświetl na stronie:
Dolnośląska WRDS, fot. archiwum
03.07.17

Podpisanie Stanowiska Prezydium WRDS WD w sprawie stawek na leczenie psychiatryczne dla podmiotów leczniczych województwa dolnośląskiego było najważniejszym punktem programu posiedzenia Prezydium. Obradom przewodniczył Andrzej Otręba, wiceprzewodniczący WRDS WD.

więcej

Spotkanie Zespołu HR Loży Opolskiej, fot. archiwum
30.06.17

W sali konferencyjnej restauracji VENEZIA 30 czerwca br. odbyło się kolejne spotkanie Zespołu HR. Spotkanie przygotowała i prowadziła firma Weegree.

więcej

Spotkanie Loży Gdańskiej, fot. archiwum
29.06.17

Odbyło się spotkanie członków Loży Gdańskiej nawiązujące do tematyki kolejnej edycji konkursu Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy, organizowanego we współpracy BCC z Ministerstwem Finansów. W świetle nowej ustawy o Krajowej Administracji Skarbowej, Loża Gdańska zorganizowała spotkanie z dyrektorem Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku Tomaszem Słaboszowskim.

więcej

Spotkanie Loży Świętokrzyskiej, fot. archiwum
28.06.17

Na spotkaniu Loży Świętokrzyskiej dyskutowano o zmianach w Ustawie o efektywności energetycznej i ich konsekwencjach. Gośćmi przedsiębiorców byli przedstawiciele Krajowej Agencji Poszanowania Energii SA w Warszawie: Dorota Pierzchalska, zastępca dyrektora Działu sprzedaży i marketingu; Jakub Włodarczyk, kierownik projektów, specjalista w dziedzinie audytów energetycznych; Krzysztof Kuczma, specjalista ds. szkoleń i marketingu.

więcej

Przedstawiciele przyjaznych skarbówek w regionie (z dyplomami): Urząd Skarbowy w Grudziądzu, Urząd Skarbowy w Lipnie,  Drugi Urząd Skarbowy w Toruniu, Urząd Skarbowy w Inowrocławiu i Trzeci Urząd Skarbowy w Bydgoszczy, fot. archiwum
26.06.17

O skutkach dla przedsiębiorców wynikających z powstania Krajowej Administracji Skarbowej oraz o nowych narzędziach analityczno-kontrolnych w walce z oszustami podatkowymi, rozmawialiśmy w Bydgoszczy podczas konferencji podsumowującej regionalne wyniki konkursu Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy.

więcej

Spotkanie Loży Siedleckiej, fot. archiwum
26.06.17

Członkowie Loży Siedleckiej spotkali się w Płudach w firmie członka loży siedleckiej Z.M. Wierzejki. Na spotkanie zostali zaproszeni naczelnicy Urzędów Skarbowych: Marek Szczerba, Grzegorz Michałowski i Patryk Hanisch.

więcej

Spotkanie Loży Dolnośląskiej, fot. archiwum
26.06.17

W tym roku ponad 3300 przedsiębiorców zdecydowało, które urzędy skarbowe w województwie najlepiej ich obsługują. Konkurs, organizowany przez BCC pod patronatem Ministerstwa Finansów z każdym rokiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

więcej

Eugeniusz Budniok, Tomasz Tyc, Andrzej Hamrol, fot. archiwum
23.06.17

W Izbie Administracji Skarbowej w Katowicach Eugeniusz Budniok, kanclerz Loży Katowickiej BCC wraz z Tatianą Pawlik, dyrektor Izby i Tomaszem Tycem członkiem Rady Regionalnej Loży uroczyście wręczyli dyplomy wyróżnionym przez Lożę Katowicką Urzędom Skarbowym.

więcej

Kongres Business Without Limits II, fot. archiwum
22.06.17

Członkowie Loży Rzeszowskiej uczestniczyli w dwudniowym kongresie Business Without Limits II w G2A w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego.

więcej

Przewodniczący Ryszard Petru i przedsiębiorcy Loży Katowickiej, fot. archiwum
22.06.17

Odbyło się spotkanie Loży Katowickiej z przewodniczącym partii .Nowoczesna Ryszardem Petru, posłem na Sejm RP, przewodniczącym Sejmowej Komisji Gospodarki Jerzym Meysztowiczem oraz posłem na Sejm RP z okręgu bielskiego Mirosławem Suchoniem, najbardziej aktywnym posłem obecnej kadencji Sejmu.

więcej

1
2 3 4 5 6 7 8 9