Wyświetl na stronie:
Loże żegnają lato, fot. archiwum
21.09.17

Tradycyjnie wraz z końcem lata członkowie Business Center Club spotykali się w gronie przyjaciół, znajomych i sympatyków. W dżinsach, T-shirtach, bez muszek i krawatów, rozmawiali o wakacyjnych wojażach i planach na przyszłość. Tym razem w gościnnych progach Western Hotel i Restauracja – nowej siedzibie Loży Bydgoskiej. Klimat Dzikiego Zachodu dało się tym poczuć przy stole suto zastawionym przez szefa kuchni Kamila Ratajczaka, daniami rodem z Meksyku i tradycyjnym polskim biesiadnym jadłem. Była muzyka country i śpiew w wykonaniu Łukasza Lacha.

więcej

Prowadząca Bożena Krawczuk, fot. archiwum
19.09.17

W Hotelu De Silva w Opolu odbyło się spotkanie Loży Opolskiej na temat: Jak przygotować firmę do rozporządzenia unijnego o ochronie danych osobowych?

więcej

Eugeniusz Budniok, Dorota Szczyrbowska, fot. archiwum
12.09.17

Liczba uprawnień, które w ostatnich miesiącach uzyskała skarbówka, jest niepokojąca. Z jednej strony projektowane ustawy mają chronić uczciwych przedsiębiorców, ale z drugiej - te przepisy niosą za sobą bardzo duże ryzyko, ponieważ niejednokrotnie ingerują w konstytucyjne prawa i wolności przedsiębiorców. Jedynie subiektywne przekonanie urzędnika decyduje o uruchomieniu potężnej machiny kontrolnej. Możliwość w pełni obiektywnej weryfikacji podjętych działań podatnik uzyska dopiero przed sądem administracyjnym - powiedział kanclerz Eugeniusz Budniok otwierając spotkanie z dyrekcją Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, którą reprezentowała Dorota Szczyrbowska - zastępca dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach kierująca Pionem Kontroli, Cła i Audytu.

więcej

Andrzej Mochoń, Marek Goliszewski, fot. archiwum
06.09.17

Spotkanie członków Loży Świętokrzyskiej z Markiem Goliszewskim otworzył kanclerz Andrzej Mochoń. Prezes BCC przedstawił najważniejsze szanse i zagrożenia dla biznesu w najbliższych latach.

więcej

Goście spotkania, fot. archiwum
06.09.17

Członkowie Loży Katowickiej BCC spotkali się z Markiem Koplem, kandydatem na szefa metropolii górnośląsko-zagłębiowskiej. Było to już drugie spotkanie z kandydatem na szefa metropolii, po czerwcowym z Kazimierzem Karolczakiem.

więcej

Spotkanie przedstawicieli WRDS WD, fot. archiwum
23.08.17

Podpisanie Apelu Prezydium WRDS WD w sprawie nadzoru nad realizacją zadań Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych w celu przykładnego, odpowiadającego realiom ekonomicznym i wychodzącego naprzeciw oczekiwaniom społecznym szacowania wartości usług obejmowanych zamówieniami publicznymi było najważniejszym punktem programu posiedzenia Prezydium Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego Województwa Dolnośląskiego. Obrady prowadził Cezary Przybylski, przewodniczący WRDS WD.

więcej

24.07.17

Lubelska Loża współpracując z Krajową Administracją Skarbową w Lublinie zorganizowała spotkanie dające przedsiębiorcom możliwość szczegółowego zapoznania się ze strukturą organizacyjną i zadaniami KAS. W spotkaniu wzięli udział członkowie BCC, zaprzyjaźnione przedsiębiorstwa oraz przedstawiciele KAS.

więcej

14.07.17

Członkowie Loży Lubelskiej spotkali się w Izbie Administracji Skarbowej na podsumowaniu XV edycji ogólnopolskiego konkursu Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy. Zebranych powitali: wiceprezes BCC, kanclerz Mirosława Gałan, I zastępca dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Lublinie ds. orzecznictwa Hanna Sysa i IV zastępca dyrektora ds. logistyki i usług Zbigniew Kryk.

więcej

Dolnośląska WRDS, fot. archiwum
03.07.17

Podpisanie Stanowiska Prezydium WRDS WD w sprawie stawek na leczenie psychiatryczne dla podmiotów leczniczych województwa dolnośląskiego było najważniejszym punktem programu posiedzenia Prezydium. Obradom przewodniczył Andrzej Otręba, wiceprzewodniczący WRDS WD.

więcej

Spotkanie Zespołu HR Loży Opolskiej, fot. archiwum
30.06.17

W sali konferencyjnej restauracji VENEZIA 30 czerwca br. odbyło się kolejne spotkanie Zespołu HR. Spotkanie przygotowała i prowadziła firma Weegree.

więcej

1
2 3 4 5 6 7 8 9