Wyświetl na stronie:
Spotkanie Loży Małopolskiej, fot. archiwum
14.11.17

W siedzibie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Krakowie, odbyło się spotkanie organizowane przez SKwP O/O w Krakowie przy współpracy z Lożą Małopolską oraz Polskim Towarzystwem Ekonomicznym Oddział w Krakowie. Skarbnik Zarządu Oddziału Okręgowego w Krakowie Włodzimierz Lurka przywitał wszystkich przybyłych, w szczególności współorganizatorów spotkania – kanclerza Marka Piwowarczyka, honorowego dyrektora Loży Zbigniewa Putaj, prezesa Zarządu PTE Oddział w Krakowie Andrzeja Pruska oraz wiceprezesa Zarządu PTE Oddział w Krakowie Justynę Berniak-Woźny. Przypomniał, że celem organizowanych corocznie konferencji jest przybliżenie członkom organów zarządzających ważnych i aktualnych zagadnień z zakresu podatków i rachunkowości. Następnie przestawił prelegentów spotkania oraz tematy, które będą przedmiotem referatów, tj. kreowanie innowaycyjności w Unii Europejskiej i Polsce oraz kontrole biznesowe w przedsiębiorstwach.

więcej

Spotkanie Loży Radomskiej, fot. archiwum
03.11.17

W Hotelu Manor House SPA - Pałac Odrowążów w Chlewiskach, odbyło się spotkanie Loży Radomskiej. Kanclerz Jerzy Kowal powitał Michała Borowskiego, eksperta podatkowego BCC, partnera w Crido Taxand, przedstawił bieżące kwestie dotyczące spraw Loży, następnie wraz z sekretarz Anną Słopiecką wręczył nominacje do Rady Loży Radomskiej BCC.

więcej

Spotkanie Loży Małopolskiej, fot. archiwum
30.10.17

W Hotelu Kossak w Krakowie odbyło się spotkanie członków Loży Małopolskiej, którego gośćmi byli: Rafał Solecki – dyrektor Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości oraz Jacek Pająk – dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Kanclerz Marek Piwowarczyk przywitał wszystkich przybyłych i wprowadził zebranych w tematykę spotkania dotyczącą aktualnych programów unijnych adresowanych do przedsiębiorców z regionu.

więcej

Spotkanie Loży Częstochowskiej, fot. archiwum
26.10.17

Loża Częstochowska gościła Marka Przybyszewskiego – eksperta w dziedzinie inwestycji w nieruchomości na wynajem.

więcej

Otwarcie nowego Centrum szkoleniowego Termet SA, fot. archiwum
26.10.17

W siedzibie firmy TERMET SA w Świebodzicach odbyło się kolejne spotkanie członków BCC. W jego trakcie dokonano uroczystego otwarcia nowego Centrum Szkoleniowego oraz Galerii Historycznej.

więcej

Spotkanie Marka Goliszewskiego z przedsiębiorcami z Loży Bydgoskiej, fot. archiwum
26.10.17

Marek Goliszewski, prezes BCC spotkał się w Western Hotel & Restauracja – nowej siedzibie Loży Bydgoskiej, aby porozmawiać z członkami i kandydatami do klubu o szansach i zagrożeniach dla przedsiębiorców w latach 2017-2018.

więcej

Mariusz Haładyj, Wojciech Warski, Krzysztof T. Borkowski, fot. archiwum
23.10.17

W ramach Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi, odbyło się otwarte spotkanie Loży Łódzkiej. Panel prowadził kanclerz Krzysztof T. Borkowski, przewodniczący Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego Województwa Łódzkiego. Głos zabrali: Mariusz Haładyj, podsekretarz stanu, Ministerstwo Rozwoju; dr Wojciech Warski, wiceprzewodniczący Rady Dialogu Społecznego, przewodniczący Konwentu BCC; Andrzej Lewandowski, członek Zarządu, JTI Polska sp. z o.o., rektor ds. korporacyjnych i komunikacji; Sławomir Karasiński, radca prawny, partner Kancelarii Fortak & Karasiński; Wojciech Konecki, dyrektor generalny, CECED Polska, ZP AGD.

więcej

Spotkanie w ramach Akademii Rozwoju Kompetencji, fot. archiwum
20.10.17

W ramach Akademii Rozwoju Kompetencji odbyło się spotkanie, podczas którego poruszone zostały następujące tematy: zmiany w CIT, ceny transferowe, prawno-karne ryzyko pracodawcy.

więcej

Koncert Charytatywny, fot. archiwum
20.10.17

W Filharmonii Bałtyckiej, pod patronatem honorowym Loży Gdańskiej Business Centre Club, odbył się koncert charytatywny z okazji Światowego Dnia Hospicjów i Opieki Paliatywnej. Wydarzenie jak co roku zorganizowała Fundacja Hospicyjna w ramach cyklu Głosy dla Hospicjów.

więcej

Gala wręczenia nagród w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”, fot. archiwum
19.10.17

Odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” , w której uczestniczył kanclerz Marek Piwowarczyk, członek Kapituły konkursu. W kategorii firm zatrudniających od 50 do 250 pracowników znalazła się firma Austrotherm sp z o.o. zajmująca się produkcją i sprzedażą najwyższej jakości materiałów termoizolacyjnych ze styropianu oraz polistyrenu ekstrudowanego, materiałów stosowanych w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Honorowy dyplom oraz statuetkę za zajęcie III miejsca w tej kategorii odebrała Anna Śpiewak, prezes Zarządu.

więcej

1
2 3 4 5 6 7 8 9