Wyświetl na stronie:
Marek Goliszewski, prezes BCC, fot. M. Szymanek
18.10.17

Gościem Loży Warszawskiej był Marek Goliszewski, prezes BCC. Spotkanie miało charakter narady konsultacyjnej. Marek Goliszewski mówił o najważniejszych szansach i zagrożeniach dla przedsiębiorców w latach 2017-2018. Członkowie Loży przedstawili swoje opinie na ten temat.

W Białymstoku o zdrowiu i o podatkach, fot. archiwum
18.10.17

Na spotkaniu Loży Białostockiej omówiono dwa tematy. Pierwszy poświęcony był bardzo popularnemu cyklowi dotyczącemu zdrowia, tym razem mówiono o PET/MR czyli unikalnych możliwościach diagnostyki obrazowej na Podlasiu. Znakomitą prezentację, jednego z dwóch w Polsce, urządzenia przedstawili: prof. dr hab. Marcin Moniuszko, prorektor ds. nauki Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, członek Loży Białostockiej, prof. dr hab. Jacek Nikliński oraz dr Dorota Jurgielewicz UMwB.

więcej

Wystąpienie Kanclerza Loży Lubuskiej Business Centre Club Edwarda Makarewicza, fot. archiwum
12.10.17

Członkowie Loży Lubuskiej wraz z przedstawicielami Powiatowego Urzędu Pracy w Zielonej Górze spotkali się 29 września 2017 r. w firmie ZIEL- BRUK MAKAREWICZ w Płotach. Zebrani dyskutowali na temat przedsiębiorczości, a także o problemie, jakim jest bezrobocie.

więcej

Towarzyskie spotkanie członków Loży Świętokrzyskiej BCC, fot. archiwum
05.10.17

Loża Świętokrzyska zorganizowała dla swoich członków spotkanie towarzyskie połączone z możliwością prezentacji nowych produktów firm członkowskich.

więcej

Spotkanie integracyjne Lóż: Dolnośląskiej, Częstochowskiej i Opolskiej, fot. archiwum
29.09.17

W słoneczne jesienne popołudnie członkowie Lóż Częstochowskiej, Dolnośląskiej i Opolskiej przyjechali do Hotelu Bajka w Grodźcu niedaleko Opola, na kolejne wspólne spotkanie w ramach cyklu wypoczynkowo-integracyjno-biznesowego „Poznajmy się”. Do tej pory członkowie lóż uczestniczyli we wspólnych spotkaniach m.in. we Wrocławiu, Częstochowie, Opolu i Łomnicy k. Jeleniej Góry. Gospodarzem tegorocznego zjazdu była Loża Opolska.

więcej

26.09.17

W restauracji Venezia w Opolu odbyło się kolejne spotkanie Zespołu HR Loży Opolskiej BCC.

więcej

21.09.17

Spotkanie Loży Koszalińskiej BCC odbyło się 21 września 2017 r. w siedzibie firmy EkoWodrol sp. z o.o. w Koszalinie. Uczestnicy spotkania mogli zapoznać się z prezentacją pt.: „Dotacje na szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników” przygotowaną w ramach projektu „Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw dostępne w ramach Bazy Usług Rozwojowych” realizowanego przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego SA.

więcej

Loże żegnają lato, fot. archiwum
21.09.17

Tradycyjnie wraz z końcem lata członkowie Business Center Club spotykali się w gronie przyjaciół, znajomych i sympatyków. W dżinsach, T-shirtach, bez muszek i krawatów, rozmawiali o wakacyjnych wojażach i planach na przyszłość. Tym razem w gościnnych progach Western Hotel i Restauracja – nowej siedzibie Loży Bydgoskiej. Klimat Dzikiego Zachodu dało się tym poczuć przy stole suto zastawionym przez szefa kuchni Kamila Ratajczaka, daniami rodem z Meksyku i tradycyjnym polskim biesiadnym jadłem. Była muzyka country i śpiew w wykonaniu Łukasza Lacha.

więcej

Spotkanie Loży Bielskiej, fot. BCC
19.09.17

W restauracji Al Caminetto w Bielsku-Białej odbyło się spotkanie Loży Bielskiej. Kanclerz Janusz Szymura przedstawił zaproszonych gości: Jolantę Goździewską – naczelnika II Śląskiego Urzędu Skarbowego oraz Janusza Kapicę – zastępcę dyrektora Izby Skarbowej w Katowicach.

więcej

Spotkanie Loży Gdańskiej BCC, fot. archiwum
19.09.17

Członkowie Loży Gdańskiej spotkali się w Sky Club na terenie Olivia Business Centre, aby wziąć udział w debacie dotyczącej aktualnych tematów gospodarczych, uwzględniających funkcjonowanie Polski w strefie euro. Debata współorganizowana z firmą członkowską PwC była okazją do poznania opinii ekspertów oraz przedsiębiorców na tematy makroekonomiczne i ocenę polskiej gospodarki.

więcej

1
2 3 4 5 6 7 8 9