Wyświetl na stronie:
Przewodniczący Ryszard Petru i przedsiębiorcy Loży Katowickiej, fot. archiwum
22.06.17

Odbyło się spotkanie Loży Katowickiej z przewodniczącym partii .Nowoczesna Ryszardem Petru, posłem na Sejm RP, przewodniczącym Sejmowej Komisji Gospodarki Jerzym Meysztowiczem oraz posłem na Sejm RP z okręgu bielskiego Mirosławem Suchoniem, najbardziej aktywnym posłem obecnej kadencji Sejmu.

więcej

Dyskusja o metropolii, fot. archiwum
20.06.17

W katowickiej siedzibie Bombardier Transportation podczas posiedzenia Rady Regionalnej Loży Katowickiej dyskutowano na temat wpływu powstającej Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej dla regionu.

więcej

Laureaci Złotej Statuetki Menedżera 25-lecia, fot. archiwum
13.06.17

22. Śląska Gala BCC, która odbyła się w niedzielę, 11 czerwca 2017 r., na terenach Zameczku Myśliwskiego Promnice, jak co roku zgromadziła środowiska intelektualne, finansowe i polityczne regionu. Motywem przewodnim tegorocznej Gali był zdrowy styl życia, do którego nawiązywały serwowane w licznych kawiarenkach potrawy i napoje. Obok świeżo wyciskanych soków na gości czekały polskie jabłka.

więcej

Nagrodzone Urzędy, fot. archiwum
06.06.17

W Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie odbyło się spotkanie członków Loży z Izbą Administracji Skarbowej. Loża Rzeszowska podsumowała XV edycję konkursu ,,Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”.

więcej

01.06.17

Członkowie Forum Partnerów Społecznych podpisali porozumienie w sprawie niestosowania klauzul społecznych w postępowaniach o udzielanie zamówień publicznych.To poważny krok w kierunku uporządkowania sytuacji na rynku zamówień publicznych i poprawy rzetelności w stosunkach pracy.

więcej

01.06.17

Opole odwiedziła Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej. Celem wizyty Pani Minister był udział w konferencji prasowej związanej z kampanią informacyjną dotyczącą obniżenia wieku emerytalnego.

więcej

Prof. dr hab. Marcin Moniuszko, kanclerz Krzysztof Żukowski, prof. dr hab. Barbara Mroczko, fot. archiwum
31.05.17

- Kolejne znakomite spotkanie z cyklu: „Zdrowie” - tak ocenili biorący w nim udział przedsiębiorcy Loży Białostockiej. Ich gośćmi byli naukowcy z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku: prof. dr hab. Marcin Moniuszko, prorektor ds. nauki, prof. dr hab. Barbara Mroczko, kierownik Zakładu Diagnostyki Chorób Neurozwyrodnieniowych, prof. dr hab. Jacek Nikliński, członek Loży, prof. dr Lech Chyczewski oraz prof. dr hab. Henryk Wnorowski z Uniwersytetu w Białymstoku. Obecny był również Piotr Pawluczenia, zastępca dyrektora Izby Skarbowej w Białymstoku.

więcej

Spotkanie Loży Gdańskiej z ministrem Jerzym Kwiecińskim, fot. archiwum
29.05.17

W Sky Club na terenie kompleksu biznesowego Olivia Business Centre w Gdańsku odbyło się wyjątkowe spotkanie z Jerzym Kwiecińskim – sekretarzem stanu w Ministerstwie Rozwoju. Kilkunastu prezesów strategicznych firm z regionu pomorskiego wzięło udział w otwartej dyskusji, będącej swoistą kontynuacją spotkania z wicepremierem Morawieckim, który przybył w czerwcu 2016 roku do Gdańska na specjalne zaproszenie Loży Gdańskiej. Debatując przy wspólnym stole, członkowie Klubu poruszyli z ministrem Kwiecińskim wiele znaczących kwestii dotyczących rozwoju ich firm – zarówno ścieżek sukcesu, jak i problemów, z jakimi się borykają.

więcej

Kanclerz Andrzej Lepich, Barbara Bętkowska-Cela, Kordian Panek, Bożena Kaleta, fot. archiwum
26.05.17

Przedstawiciele Krajowej Administracji Skarbowej w Opolu: dyrektor Izby Administracji Skarbowej Barbara Bętkowska-Cela, naczelnik Opolskiego Urzędu Celno-Skarbowego Kordian Panek, naczelnik Opolskiego Urzędu Skarbowego Bożena Kaleta, kolejny już raz wzięli udział w spotkaniu z przedsiębiorcami, członkami zespołu dyrektorów finansowych, kanclerzem i dyrektorem Loży Opolskiej.

więcej

26.05.17

W Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, odbyło się VII Forum Przedsiębiorców z udziałem wicepremiera Jarosława Gowina, podsekretarza stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego Piotra Dardzińskiego, marszałka województwa małopolskiego Jacka Krupy oraz wielu innych gości.

więcej

1
2 3 4 5 6 7 8 9