Wyświetl na stronie:
Marek Woron z odznaczeniem (drugi z prawej), fot. archiwum
27.04.17

Podczas dorocznej konferencji organizowanej z okazji Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków przy Pracy i Chorób Zawodowych, Marek Woron, kanclerz Loży Dolnośląskiej BCC, uhonorowany został przez "Solidarność" medalem „Zasłużeni dla ochrony pracy”.

więcej

Spotkanie Loży Siedleckiej w siedzibie firmy PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn, fot. archiwum
21.04.17

Loża Siedlecka spotkała się 21 kwietnia br. w Siedlcach w siedzibie firmy PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn - członka Loży. Na spotkanie zostali zaproszeni pracownicy Krajowej Agencji Poszanowania Energii SA.

więcej

Krzysztof Żukowski, fot. archiwum
21.04.17

Po raz piąty, Krzysztof Żukowski kanclerz Loży Białostockiej, został powołany w skład kapituły konkursu "Pracodawca - Partner". Organizatorem jest Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku i Prezydent Białegostoku.

 

Spotkanie Loży Świętokrzyskiej, fot. archiwum
20.04.17

Na spotkaniu Loży Świętokrzyskiej dyskutowano o szansach i zagrożeniach dla przedsiębiorców wynikających ze zmian przepisów podatkowych i ubezpieczeniowych w 2017 r.

więcej

18.04.17

Siedmiu znanych i cenionych szefów firm z Opolszczyzny zadeklarowało, że podzieli się swoją biznesową wiedzą w ramach pilotażowego Program Mentoringu Biznesowego w województwie opolskim. Trwa właśnie nabór tych, którzy z bogatego doświadczenia mentorów chcieliby skorzystać.

więcej

Spotkanie wielkanocne członków Loży Małopolskiej BCC, fot. archiwum
12.04.17

W Domu Polonii w Krakowie 10 kwietnia br. odbyło się spotkanie wielkanocne członków Loży Małopolskiej BCC, którego gościem, jak co roku, był ks. bp prof. dr hab. Tadeusz Pieronek.

więcej

Spotkanie wielkanocne Loży Wielkopolskiej, fot. archiwum
12.04.17

W IBB Andersia Hotel w Poznaniu odbyło się przedświąteczne spotkanie członków Loży Wielkopolskiej. Omówiono działalność Loży, podjęte i planowane aktywności oraz udział Loży w pracach Wielkopolskiej Rady Dialogu Społecznego.

więcej

Małgorzata Rosołowska - Pomorska, fot. Dziennik Łódzki
07.04.17

Małgorzata Rosołowska-Pomorska, właścicielka ADRIAN Fabryka Rajstop, członkini Loży Łódzkiej BCC, została wyróżniona przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Srebrnym Krzyżem Zasługi, w uznaniu za wieloletnią działalność na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i poprawy warunków prowadzenia biznesu.

więcej

Karol Semik, Jerzy Zawodnik, Rafał Rajkowski, Jerzy Kowal, Krzysztof Turek, członkowie Loży Radomskiej i zaproszeni przedsiębiorcy, sekretarz Loży Radomskiej, organizatorka spotkania Anna Słopiecka, fot. archiwum
06.04.17

Odbyło się Biznesowe Śniadanie Wielkanocne BCC w Kraft Bistro Bar w Radomiu. Ponad 40 przedsiębiorców z regionu radomskiego spotkało się z przedstawicielami władz miasta i województwa mazowieckiego.

więcej

Załoga Delicpol. W środku Katarzyna Woszczyna i Marcin Czarnecki, fot. archiwum
05.04.17

Kanclerz Loży Częstochowskiej Katarzyna Woszczyna odwiedziła firmę członkowską Delicpol. W czasie spotkania wręczyła prezesowi Marcinowi Czarneckiemu Drugi Diament do Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Dziękując za wyróżnienie, podkreślał on wkład całego zespołu w osiągnięcie tak świetnych wyników.

więcej

1
2 3 4 5 6 7 8 9