Wyświetl na stronie:
Wiesław Łubiński, kanclerz Loży Olsztyńskiej BCC - Europejskie Dni Pracodawcy w Kortowie, fot. archiwum
09.12.17

W ramach Europejskich Dni Pracodawcy w Kortowie na UWM odbyła się konferencja, którą prowadził prof. Eugeniusz Niedzielski z Wydziału Nauk Ekonomicznych, szef Katedry Zarządzania. W konferencji wziął też udział kanclerz Loży Olsztyńskiej BCC Wiesław Łubiński.

więcej

Jerzy Zieliński, kanclerz Loży Warszawskiej BCC, Ryszard Kalisz, ministra ds. prawa Gospodarczego Gabinetu Cieni BCC, fot. M. Szymanek
08.12.17

Loża Warszawska BCC gościła 7 grudnia br. Ryszarda Kalisza, ministra ds. prawa Gospodarczego Gabinetu Cieni BCC. Tematem spotkania, na które licznie przybyli członkowie Loży, były przyczyny sporu wokół wymiaru sprawiedliwości w Polsce.

więcej

Dyrektor Szynaka Meble Stanisław Robaczewski odbiera nagrodę z rąk Wiesława Łubińskiego Kanclerza BCC
07.12.17

Business Centre Club był współorganizatorem wraz z Państwową Inspekcją Pracy Gali podsumowującej konkursy PIP w 2017 r. W uroczystości uczestniczyło kilkadziesiąt osób. Gośćmi byli m.in. przedstawiciele władz miasta, związków zawodowych, BCC.

więcej

Krzysztof Żukowski wręcza nagrody, fot. archiwum
04.12.17

W Kinie Milennium odbyła się pierwsza gala finałowa konkursu gospodarczego "Łomżyńskich Aniołów Biznesu". Statuetki przyznano w sześciu kategoriach. Firmą roku została IT CARD S.A. Centrum Transakcji Płatniczych, zaś za najlepszy debiut uznano Kino Polska s.c. Karol Charubin i Radosław Charubin.

Organizatorami "Łomżyńskich Aniołów Biznesu" były: Miasto Łomża, Starostwo Powiatowe w Łomży oraz Powiatowy Urząd Pracy w Łomży. Konkurs został objęty patronatem honorowym przez Business Centre Club.

więcej

Odsłonięcie tablicy Marszałka Józefa Piłsudskiego, fot. archiwum
03.12.17

Członkowie Loży Siedleckiej spotkali się 3 grudnia br. w Siedlcach na odsłonięciu tablicy Marszałka Józefa Piłsudskiego.

więcej

Członkowie Loży Siedleckiej spotkali się 2 grudnia br. w Janowie Podlaskim na Zamku Biskupim, fot. archiwum
02.12.17

Członkowie Loży Siedleckiej spotkali się 2 grudnia br. w Janowie Podlaskim na Zamku Biskupim. Zaproszenie na uroczystość przyjął Sławomir Sosnowski, marszałek województwa lubelskiego.

więcej

Lesław Adamczyk, Andrzej Lepich, Marek Goliszewski, fot. archiwum
01.12.17

W restauracji VENEZIA w Opolu odbyło się spotkanie członków Loży Opolskiej z prezesem Markiem Goliszewskim. Gości powitał kanclerz Loży Andrzej Lepich. Prezes BCC przestawił stan naszej gospodarki, mówił o Konstytucji Biznesu, o inwestycjach. Nie zabrakło pytań dotyczących przyszłości, tego, co może nas czekać, kiedy pojawi się dekoniunktura. Wzrost gospodarczy i koniunktura kiedyś się skończą i tradycyjnie czekać nas będzie trudniejszy okres. Czy jesteśmy na to przygotowani?

więcej

Koncert Korteza, fot. archiwum
30.11.17

Odbyło się spotkanie członków Loży Częstochowskiej połączone z koncertem charytatywnym, organizowanym dla Fundacji Iskierka. Kanclerz Katarzyna Woszczyna uroczyście powitała zgromadzonych gości, dziękując za obecność, wsparcie i pomoc przy organizacji drugiej edycji koncertu. - Ważna jest pomoc tym, którzy najbardziej jej potrzebują, a im więcej dobra z siebie dajemy, tym więcej tego dobra do nas wraca – powiedziała Katarzyna Woszczyna. Na spotkaniu obecna była również prezes Fundacji Iskierka Jolanta Czernicka-Siwecka, która opowiedziała o tym, jak ważna jest pomoc i wsparcie dla osób, którym nagle świat stanął na głowie, gdy słyszą o chorobie dziecka. Opowiedziała również, jak wiele zmieniło się w Fundacji i jakie są plany, i założenia na kolejny rok.

więcej

Zbigniew Żurek wiceprezes, Mira Gałan, Zbigniew Kryk, Roman Dobrzyński (naczelnik US w Kraśniku), fot. archiwum
28.11.17

W Fabryce Łożysk Tocznych - Kraśnik SA, odbyło się spotkanie Loży Lubelskiej z przedsiębiorcami z powiatu kraśnickiego. Tematem przewodnim była nowa rzeczywistość po reformie KAS, wpływająca na sytuację przedsiębiorcy oraz zwalczanie szarej strefy. Spotkanie prowadzili przedstawiciele KAS, eksperci z firmy Doradca sp. z o.o. oraz wiceprezes Zarządu BCC Zbigniew W. Żurek.

więcej

21.11.17

Kongres zgromadził bardzo wielu uczestników, BCC było jedyną organizacją pracodawców, która prezentowała się w sesjach tematycznych. Wystąpienia kanclerza Wiesława Łubińskiego i przewodniczącego Konwentu BCC Wojciecha Warskiego zostały odnotowane jako bardzo wyraziste, również przez największy lokalny dziennik „Gazetę Olsztyńską”.

więcej

1
2 3 4 5 6 7 8 9