Sonda

Czy uważa Pan/Pani, że dialog społeczny pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej?

Newsletter

Zapisując się do naszego newslettera otrzymasz zawsze świeże informacje.

Wyświetl na stronie:
Spotkanie integracyjne Lóż: Dolnośląskiej, Częstochowskiej i Opolskiej, fot. archiwum
29.09.17

W słoneczne jesienne popołudnie członkowie Lóż Częstochowskiej, Dolnośląskiej i Opolskiej przyjechali do Hotelu Bajka w Grodźcu niedaleko Opola, na kolejne wspólne spotkanie w ramach cyklu wypoczynkowo-integracyjno-biznesowego „Poznajmy się”. Do tej pory członkowie lóż uczestniczyli we wspólnych spotkaniach m.in. we Wrocławiu, Częstochowie, Opolu i Łomnicy k. Jeleniej Góry. Gospodarzem tegorocznego zjazdu była Loża Opolska.

więcej

26.09.17

W restauracji Venezia w Opolu odbyło się kolejne spotkanie Zespołu HR Loży Opolskiej BCC.

więcej

Prowadząca Bożena Krawczuk, fot. archiwum
19.09.17

W Hotelu De Silva w Opolu odbyło się spotkanie Loży Opolskiej na temat: Jak przygotować firmę do rozporządzenia unijnego o ochronie danych osobowych?

więcej

Spotkanie Zespołu HR Loży Opolskiej, fot. archiwum
30.06.17

W sali konferencyjnej restauracji VENEZIA 30 czerwca br. odbyło się kolejne spotkanie Zespołu HR. Spotkanie przygotowała i prowadziła firma Weegree.

więcej

Uczestnicy mini turnieju golfowego, fot. archiwum
22.06.17

22 czerwca br. w upalne słoneczne popołudnie, członkowie Loży Opolskiej BCC spotkali się w Krapkowicach, na terenie Akademii Golfa, która należy do Opolskiego Klubu Golfowego. Spotkanie zorganizowano w ramach cyklicznych wyjazdowych spotkań o charakterze wypoczynkowo-sportowo-biznesowym.

więcej

01.06.17

Opole odwiedziła Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej. Celem wizyty Pani Minister był udział w konferencji prasowej związanej z kampanią informacyjną dotyczącą obniżenia wieku emerytalnego.

więcej

Kanclerz Andrzej Lepich, Barbara Bętkowska-Cela, Kordian Panek, Bożena Kaleta, fot. archiwum
26.05.17

Przedstawiciele Krajowej Administracji Skarbowej w Opolu: dyrektor Izby Administracji Skarbowej Barbara Bętkowska-Cela, naczelnik Opolskiego Urzędu Celno-Skarbowego Kordian Panek, naczelnik Opolskiego Urzędu Skarbowego Bożena Kaleta, kolejny już raz wzięli udział w spotkaniu z przedsiębiorcami, członkami zespołu dyrektorów finansowych, kanclerzem i dyrektorem Loży Opolskiej.

więcej

Spotkanie młodych przedsiębiorców z mentorami, fot. archiwum
12.05.17

Jak dobrze budować zespół, sprawnie zarządzać finansami i czasem oraz kalkulować ryzyko – tego od znanych i cenionych szefów firm z Opolszczyzny chcą dowiedzieć się młodsi stażem przedsiębiorcy, w ramach pilotażowego Programu Mentoringu Biznesowego w Województwie Opolskim.

więcej

Andrzej Drosik (Nutricia), fot. Łukasz Józwenko
30.04.17

W Pałacu Sulisław wręczono statuetki „Opolskiej Marki” za 2016 rok, przyznawane przez Opolski Urząd Marszałkowski. W kategorii eksport nagrodę otrzymała firma Nutricia (nagroda za produkty spożywcze dla niemowląt i małych dzieci: mleka, kaszki, posiłki w słoiczkach).

więcej

Liderzy Przemian - w siedzibie Filplast, fot. archiwum
27.04.17

Odbyło się kolejne klubowe spotkanie Loży Opolskiej BCC z cyklu Liderzy Przemian - tym razem w siedzibie Filplast w Głogówku.

więcej

1
2 3 4 5 6 7 8 9