Sonda

Czy uważa Pan/Pani, że dialog społeczny pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej?

Newsletter

Zapisując się do naszego newslettera otrzymasz zawsze świeże informacje.

testowe Najnowsze wiadomości
Spotkanie Loży Kanclerskiej, fot. Magdalena Szymanek
15.11.17

Spotkanie Loży Kanclerskiej rozpoczęło się od prezentacji nowej prezes Studenckiego Forum BCC Beaty Dzidzińskiej, która przedstawiła te pola działalności SF BCC, na których chce się koncentrować przez najbliższy rok. Następnie głos zabrał kanclerz Loży Opolskiej Andrzej Lepich, który w ciekawy sposób mówił o sposobach pracy i aktywności Loży.

więcej

Testowy System konsultacji stanowienia prawa

Wyświetl na stronie:
13.02.13

Na spotkaniu ustalono priorytety prac Komisji. W zakresie nowelizacji ustawy o refundacji leków istotne jest zapewnienie możliwości przedłużania decyzji refundacyjnych. Komisja Farmaceutyczna podtrzymuje swoje postulaty dotyczące ustalania ceny urzędowej na rynku otwartym i szpitalnym oraz importu substancji czynnych (API).

więcej

11.07.12

11 lipca 2012 r., podkomisja wyłoniona przez sejmową Komisję Gospodarki rozpoczęła prace nad projektem ustawy o zmianie ustawy – Prawo zamówień publicznych oraz ustawy o koncesji na roboty budowlane lub usługi (druk sejmowy nr 455). Business Centre Club, po dokonaniu przez ekspertów analizy projektu, ze szczególnym uwzględnieniem punktu widzenia przedsiębiorców – wykonawców zamówień publicznych, przedłożył podkomisji opinię na temat proponowanych zmian w przepisach zamówieniowych. W pracach podkomisji uczestniczył ekspert BCC ds. zamówień publicznych.

więcej

26.03.12

Instytut Interwencji Gospodarczych BCC prezentuje cykl porad prawnych ekspertów BCC z kancelarii Krawczyk i Wspólnicy. Doświadczeni prawnicy, współpracujący na bieżąco z wieloma firmami, na łamach Biuletynu Specjalnego BCC oraz w portalu BCC, dzielą się z Państwem wiedzą prawną.

więcej