Sonda

Czy uważa Pan/Pani, że dialog społeczny pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej?

Newsletter

Zapisując się do naszego newslettera otrzymasz zawsze świeże informacje.

Wyświetl na stronie:
26.05.17

Business Centre Club, wspólnie z innymi organizacjami pracodawców działającymi w Radzie Dialogu Społecznego, przedstawił Ministerstwu Pracy Rodziny i Polityki Społecznej propozycje w sprawie wzrostu płacy minimalnej, wynagrodzeń w państwowej sferze budżetowej oraz waloryzacji świadczeń emerytalnych i rentowych w przyszłym roku.

więcej

25.05.17

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Nowym Delhi informuje, iż w dniach 28-30 sierpnia 2017 r. w Bangalore International Exhibition Centre (Bangalore, stan Karnataka) odbędzie się 9. edycja targów przemysłu spożywczego India Foodex oraz AgriTech India 2017. 

Równolegle zaplanowano również następujące wystawy:

  • GrainTech India (8. edycja),
  • DairyTech India​ (7. edycja),​
  • Poultry & Livestock Expo (6. edycja),
  • MeatTech Asia​ (4. edycja).  

W ubiegłorocznej edycji wzięło udział 400 wystawców z 30 krajów.  

Więcej informacji na temat ww. wydarzeń można znaleźć na stronie internetowej WPHI: https://india.trade.gov.pl/pl/Wydarzenia/243003,india-foodex-i-agritech-india-2017.html  

W przypadku pytań dotyczących tych wydarzeń, jak również innych aspektów związanych z działalnością promocyjną na rynku indyjskim oraz innych krajów akredytacji prosimy o kontakt z WPHI w Nowym Delhi: tel. +91-11-41496959, https://india.trade.gov.pl/pl

więcej

25.05.17

W ostatnim czasie przedstawiciele BCC wzięli udział w:

więcej

24.05.17

W załączeniu przedstawiamy majowy biuletyn informacyjny Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dublinie.

więcej

23.05.17

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji oraz Wydział Ekonomiczny Ambasady RP w Kijowie, uprzejmie informują, iż w dniach 21-22 czerwca 2017 roku organizują misję gospodarczą polskich przedsiębiorstw i instytucji pod przewodnictwem Ambasadora RP w Ukrainie, Pana Jana Piekło na IV Międzynarodowe Forum Biznesowe w Charkowie, w ramach której przewiduje się udział polskich firm w ww. forum oraz towarzyszących temu przedsięwzięciu spotkaniach B2B.

Misja organizowana jest we współpracy z Polsko-Ukraińską Izbą Gospodarczą oraz Międzynarodowym Stowarzyszeniem Przedsiębiorców Polskich na Ukrainie.

Powyższe przedsięwzięcie będzie miało na celu promocję gospodarczą Polski oraz polskich przedsiębiorców, a także inicjację kontaktów handlowych pomiędzy polskimi i ukraińskimi firmami.

W forum biznesowym jest przewidziany udział ponad 350 uczestników z obwodu charkowskiego i terytorium całej Ukrainy. Jak wskazują statystyki z ostatnich trzech lat, w większości są to dyrektorzy i właściciele firm.

W pierwszym dniu wydarzenia odbędzie się forum biznesowe(http://businessforum.kharkov.ua/), w ramach którego przeprowadzona będzie sesja plenarna pt. „IV rewolucja przemysłowa, globalizacja kontra interesy narodowe: którą drogą pójdzie Ukraina. Wyzwania i możliwości.” oraz sesje tematyczne poświęcone następującej tematyce: - „Nowoczesna energetyka. Jak zamienić „pułapkę zasobów” na motor wzrostu.” - Sektory IT i wysokich technologii. „Czy ukraiński sektor IT może zmienić oblicze przemysłu i rolnictwa” - Eksport i współpraca międzynarodowa jako motory wzrostu przemysłowych regionów Ukrainy.

Uczestnictwo w Forum oraz spotkaniach B2B dla polskich firm – uczestników misji jest bezpłatne.

Wystąpienia zainteresowanych uczestników polskiej misji biznesowej w jednej z ww. sesji możliwe są po uzgodnieniu z Organizatorami Forum i przeprowadzeniu przez nich selekcji tematów wystąpień.

W drugim dniu wydarzenia polskie...

więcej

1
2 3 4 5 6 7 8 9