Sonda

Czy uważa Pan/Pani, że dialog społeczny pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej?

Newsletter

Zapisując się do naszego newslettera otrzymasz zawsze świeże informacje.

testowe Najnowsze wiadomości
08.12.17

Wydarzenie odbędzie się 11 grudnia 2017 w siedzibie Business Centre Club w Warszawie przy Placu Żelaznej Bramy 10. Początek o godzinie 11.00.

więcej

Testowy System konsultacji stanowienia prawa

Wyświetl na stronie:
13.02.13

Na spotkaniu ustalono priorytety prac Komisji. W zakresie nowelizacji ustawy o refundacji leków istotne jest zapewnienie możliwości przedłużania decyzji refundacyjnych. Komisja Farmaceutyczna podtrzymuje swoje postulaty dotyczące ustalania ceny urzędowej na rynku otwartym i szpitalnym oraz importu substancji czynnych (API).

więcej

11.07.12

11 lipca 2012 r., podkomisja wyłoniona przez sejmową Komisję Gospodarki rozpoczęła prace nad projektem ustawy o zmianie ustawy – Prawo zamówień publicznych oraz ustawy o koncesji na roboty budowlane lub usługi (druk sejmowy nr 455). Business Centre Club, po dokonaniu przez ekspertów analizy projektu, ze szczególnym uwzględnieniem punktu widzenia przedsiębiorców – wykonawców zamówień publicznych, przedłożył podkomisji opinię na temat proponowanych zmian w przepisach zamówieniowych. W pracach podkomisji uczestniczył ekspert BCC ds. zamówień publicznych.

więcej

26.03.12

Instytut Interwencji Gospodarczych BCC prezentuje cykl porad prawnych ekspertów BCC z kancelarii Krawczyk i Wspólnicy. Doświadczeni prawnicy, współpracujący na bieżąco z wieloma firmami, na łamach Biuletynu Specjalnego BCC oraz w portalu BCC, dzielą się z Państwem wiedzą prawną.

więcej