Sonda

Czy nagrody przyznawane firmom przekładają się na wzrost sprzedaży ich produktów?

Brak wydań
Wyświetl na stronie:
Zwycięzca jubileuszowej XV edycji Konkursu GrandFront okładka Harper’s Bazaar nr 10 z 2016 roku, fot. Magdalena Szymanek
17.05.17

Podczas Jubileuszowej XV Gali Konkursu GrandFront 2016 królowały czasopisma lifestyle i polityka.

Serwis "Diamond" zaprojektowany przez znaną firmę jubilerską Dyrberg&Kern
21.11.16

Piękna porcelana jest prawdziwą ozdobą eleganckiego stołu.Współcześnie, to nie tylko niezbędny element podczas podawania posiłku, ale i dzieło sztuki, które zachwyca gości, a każdemu spotkaniu nadaje wyjątkowego charakteru. Ekskluzywne produkty firmy Fyrklövern są tego najlepszym przykładem.

03.11.16

Intel opracował nową generację procesorów Intel® Atom™ przeznaczoną dla Internetu rzeczy. Nowe układy stanowią odpowiedź na rosnącą liczbę urządzeń podłączonych do sieci.

24.10.16

Czy inteligentny kosz na śmieci BIN-e, który pojawi się na rynku w 2017 roku, pomoże nam segregować opady? Twórcy tego polskiego wynalazku wierzą, że produkt odniesie sukces. Nowoczesne urządzenie będzie rozpoznawać i segregować odpady.

Rum Watch, fot. materiały prasowe
16.08.16

Może wyjątkowy zegarek, w którym połączono świat szwajcarskiej precyzji z duchem karaibskich mórz i żeglarskich przygód? A może Cognac Pen - pióro wieczne Montegrappa z kapsułą zawierającą najstarszy koniak na świecie?

05.07.16

Wakacje kojarzą nam głównie z odpoczynkiem od codziennych obowiązków, a także z wyjazdami i odwiedzaniem ciekawych miejsc. Często wtedy tracimy czujność i narażamy prywatność. Okres urlopowy to także „żniwa” dla złodziei tożsamości, wyłudzaczy pieniędzy oraz czas zwiększonej ilości pospolitych przestępstw. Jakie sytuacje stanowią największe niebezpieczeństwo dla wypoczywających?

Łóżeczko stylizowane na samolot, fot. mat. prasowe
07.06.16

Klienci są coraz bardziej wymagający, co wymusza na dostawcach poszerzanie możliwości produkcyjnych. By im sprostać, siedlecka firma Meblat J. Pastor i M. Pastor sp.j., producent mebli, umożliwia pracownikom rozwijanie posiadanych już umiejętności, co z kolei pozwala na spełnianie najbardziej nieoczekiwanych zamówień klientów.

23.03.16

Firma, której istotę najlepiej oddają dwa słowa - profesjonalizm i styl. Oferuje pod jedną marką najliczniejszą gamę urządzeń AGD z górnej półki, w najszerszej palecie barw dostępnych na rynku.

24.08.15

Co roku, w okolicach sierpnia-września, oczy miłośników nowoczesnych technologii z całego świata kierują się w stronę San Francisco. To właśnie tam odbywa się Intel Developers Forum – impreza, która wyznacza nowe standardy i wytycza nowe ścieżki w rozwoju technologii. Nowe zastosowania technologii Intel RealSense, smartfony z funkcją analizy głębi i mapowania 3D, technologia Intel Optane, wynosząca możliwości dysków SSD na wyższy poziom oraz nowe urządzenia z obszaru Internetu Rzeczy - to tylko niektóre z technologicznych hitów tegorocznego IDF-u. Poniżej przedstawiamy 8 projektów z Intel Developers Forum 2015, które w ostatnich dniach rozpaliły wyobraźnię fanów nowoczesnych technologii.

Ekologiczny chodnik w podrzeszowskiej gminie Boguchwała, fot. archiwum
08.07.15

Jako nieliczni w Polsce mieszkańcy podrzeszowskiej gminy Boguchwała od kilku miesięcy mogą korzystać z chodnika eliminującego zanieczyszczenia z powietrza. Drogę dla pieszych wybudowano przy wykorzystaniu nowatorskiej technologii TX Active.

1
2 3 4 5 6 7 8 9