Sonda

Czy uważa Pan/Pani, że dialog społeczny pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej?

Newsletter

Zapisując się do naszego newslettera otrzymasz zawsze świeże informacje.

Prostota sprzedaży - kluczem do biznesowego sukcesu

Data:
08.12.2017
Kategoria:
Marketing
Cena:
550 zł + VAT, dla członków BCC rabat 10 %
Organizator:
BCC, Pasja
Wolne miejsca:
20

Skontaktuj się z nami

22 582 61 65
Opis

Zapraszamy do udziału w szkoleniu pt. „Prostota sprzedaży - kluczem do biznesowego sukcesu”. Szkolenie poprowadzi pan Jakub Lewandowski z firmy Pasja. Szkolenie, które będzie miało charakter warsztatowy, jest skierowane do kierowników, dyrektorów i koordynatorów prowadzących w firmach działy sprzedaży.
Jakub Lewandowski jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Marketingu SGH oraz studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego – kierunek „Zarządzanie Ludźmi w Firmie", gdzie obecnie jest wykładowcem na studiach MBA; certyfikowanym coachem biznesowym ICC, akredytowanym konsultantem Insights Discovery. Swoje bogate doświadczenie oraz unikatowe kompetencje zdobywał m. in. w polskich i międzynarodowych koncernach, między innymi w Holandii, Niemczech, Austrii, Czechach i Słowacji.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 550 zł + VAT. Dla członków BCC obowiązuje rabat 10 % i cena wynosi 495,00 zł. + vat. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami programu w załączonych poniżej dokumentach oraz do uczestnictwa. W sprawie szczegółowych informacji i zgłoszeń uczestnictwa prosimy o kontakt z Agnieszką Bielecką: tel. 22 582 6165, e-mail: agnieszka.bielecka@bcc.org.pl lub szkolenia@bcc.org.pl.

Szczegóły oferty