Sonda

Czy uważa Pan/Pani, że dialog społeczny pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej?

Newsletter

Zapisując się do naszego newslettera otrzymasz zawsze świeże informacje.

"Perswazja i wywieranie wpływu na ludzi z zastosowaniem modelu Core Quadrant© Daniela Ofmana”. Model ten będzie prezentowany po raz pierwszy w Polsce.

Data:
05.06.2017
Kategoria:
Finanse
Cena:
750 PLN
Organizator:
BCC, Jacek Kopeć

Skontaktuj się z nami

22 582 61 65
Opis

Zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu organizowanym przez BCC pt. „Perswazja i wywieranie wpływu na ludzi z zastosowaniem modelu Core Quadrant© Daniela Ofmana”. Model ten będzie prezentowany po raz pierwszy w Polsce. Szkolenie poprowadzi Jacek Kopeć - executive coach, zajmujący się również coachingiem sprzedaży i coachingiem życiowym; trener i konsultant biznesu prowadzący szkolenia z zakresu komunikacji i wywierania wpływu, sprzedaży i negocjacji, sztuki prezentacji i wystąpień publicznych, efektywności osobistej oraz przywództwa i zarządzania zespołem.

Szkolenie, prowadzone w formie interaktywnych warsztatów, jest adresowane do przedsiębiorców wszystkich sektorów oraz do członków ich kadry zarządzającej: właścicieli, członków zarządów i menedżerów firm, którzy zarządzają zespołami ludzkimi.
Cena dla członków BCC z 10 % rabatem wynosi 675 PLN (dla osób spoza BCC - 750 PLN). Liczba miejsc jest ściśle ograniczona.

Szczegóły oferty

Szkolenia pakietowe

szef Zespołu ds. Organizacyjnych i Edukacji Instytut Interwencji Gospodarczych
tel. 22 5826114
tel. 668845563

Pozostałe szkolenia

dyrektor
tel. 22 582 61 30
tel. 603 65 37 65