Turniej Prawa Rynków Kapitałowych to organizowany pod patronatem BCC nowy projekt studenckiego Koła Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działającego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Turniej adresowany jest do studentów kierunków prawniczych i ekonomicznych, zainteresowanych tematyką rynku kapitałowego, transakcji M&A, ładu korporacyjnego, private equity oraz bankowości. Wydarzenie odbędzie się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w dniach 14-15 marca 2017 roku i będzie składało się z dwóch części: warsztatowej (dzień pierwszy) oraz turniejowej (dzień drugi). Podczas dnia warsztatowego członkowie dwuosobowych zespołów, wezmą udział w panelu oraz warsztatach, które zostaną poprowadzone przez przedstawicieli kancelarii partnerskich.

W dniu rozgrywek dla uczestników zostaną przygotowane trzy rundy pytań, polegające kolejno na rozwiązywaniu pytań zamkniętych, otwartych oraz kazusu finałowego, z którym zmierzą się dwa najlepsze zespoły. Nad poziomem merytorycznym udzielanych odpowiedzi czuwać będzie specjalnie powołana Rada Programowa, która wybierze również zwycięzcę I edycji Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych.

 

Link do strony projektu

Link do strony na Facebooku