Sonda

Czy uważa Pan/Pani, że dialog społeczny pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej?

Newsletter

Zapisując się do naszego newslettera otrzymasz zawsze świeże informacje.

Wiadomości fundacji Moje Stypendium
Aktualności portalu Odpowiedzialne Inwestowanie
Informacje portalu organizacji pozarządowych
Co wiesz o ngo.pl? Quiz wakacyjny
Jeszcze lato i wakacje. I nietypowy quiz – tym razem nie o ustawach, formularzach i obowiązkach, ale o… portalu ngo.pl! Jak dobrze znasz portal? Sprawdź!
Kasa z zagranicy? Rząd idzie drogą Putina i Orbana
BATKO-TOŁUĆ: Rozpoczęto kampanię medialną, która ma utrudnić działalność tym organizacjom, których nie da się uzależnić za pomocą pieniędzy. Budowane jest wrażenie, że realizują obce interesy. Zaczynamy dotrzymywać kroku putinowskiej Rosji i orbanowskim Węgrom.
Czy ograniczyć kasę z zagranicy? Zapraszamy do dyskusji!
NGO.pl: Dyskusja o otrzymywaniu przez organizacje społeczne wsparcia z zagranicy może okazać się jedną z ważniejszych dla sektora w Polsce.
Czy Instytut Wolności mógłby się podobać organizacjom i co dalej z RDPP?
FRĄCZAK: Dyskusja nad ustawą o Narodowym Instytucie Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego została odłożona. Mamy więc jeszcze chwilę, by porozmawiać i poprzekonywać się nawzajem do swoich racji.
Dlaczego warto wziąć udział w X Ogólnopolskim Forum Pełnomocników?
X Ogólnopolskie Forum Pełnomocników jest okazją do wspólnej dyskusji o najistotniejszych obecnie wyzwaniach stojących przed środowiskiem pozarządowymi i samorządem terytorialnym oraz do poznania rozwiązań, jakie wypracowały liczne jednostki samorządu w Polsce w zakresie bieżącej, codziennej praktyki współpracy. Zbigniew Wejcman, prezes Sieci Wspierania Organizacji Pozarządowych SPLOT, zaprasza na X OFP.