Sonda

Czy uważa Pan/Pani, że dialog społeczny pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej?

Newsletter

Zapisując się do naszego newslettera otrzymasz zawsze świeże informacje.

Wiadomości fundacji Moje Stypendium
Aktualności portalu Odpowiedzialne Inwestowanie
Informacje portalu organizacji pozarządowych
Dwa lata rządu Szydło. Z przyrody – jedynka!
CIBOR: W sferze spraw związanych z przyrodą i klimatem ocena dla pierwszych dwóch lat rządu Beaty Szydło jest jednoznaczna – mamy do czynienia z niespotykanym nagromadzeniem decyzji, działań i wypowiedzi absolutnie destrukcyjnych dla polskiej przyrody.
Dwa lata rządu Szydło. Oceń je z NGO!
NGO.pl: Gdy dwa lata rządu Beaty Szydło podsumowują przede wszystkim inni politycy oraz dziennikarze i publicyści, my oddajemy głos działaczom i działaczkom społecznym oraz obywatelom. Czyli Wam.
Monika i Anioły
„Miałam silne uczucie, że to jest niesprawiedliwe, że tak nie powinno być, że ten świat jest tak głupio poukładany. A ja bardzo szybko w takich sytuacjach zaczynam myśleć, że coś na pewno można zrobić. Że coś trzeba zrobić”. Przedstawiamy historię absolwentki Programu Liderzy PAFW Moniki Bajki, prezeski Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów.
Znamy laureatów Społecznej Warszawy!
Wybraliśmy zdjęcia, które znajdą się w kalendarzu Społeczna Warszawa na 2018 rok. Są wśród nich fotografie nadesłane przez organizacje na konkurs serwisu warszawa.ngo.pl, a także zdjęcia laureatów tegorocznego konkursu S3KTOR. Poznajcie zwycięzców!
Oczekuję! Do przewodniczącego Komitetu Pożytku Publicznego
DOMAGAŁA: Wicepremier Piotr Gliński został wczoraj powołany na stanowisko Przewodniczącego Komitetu do spraw Pożytku Publicznego. Czas, by rząd spełnił swoje obietnice. Ale to nie wszystko. Oczekuję więcej.