O tym, co w firmach w towarzyskiej atmosferze

05.10.17

 

Towarzyskie spotkanie członków Loży Świętokrzyskiej BCC, fot. archiwum
Towarzyskie spotkanie członków Loży Świętokrzyskiej BCC, fot. archiwum

Loża Świętokrzyska zorganizowała dla swoich członków spotkanie towarzyskie połączone z możliwością prezentacji nowych produktów firm członkowskich.

Spotkanie otworzył kanclerz Andrzej Mochoń. Następnie oddał głos przedstawicielkom firmy Inwex Remedies, które przedstawiły informacje o nowych produktach i usługach tej firmy.

Następnie Slawomir Burnsztajn poinformował o uruchomieniu przez Formaster SA nowej fabryki zlokalizowanej w Bilczy koło Kielc, produkującej filtry do wody pitnej oczyszczającej wodę i wzbogacającej ją o składniki mineralne. Zaprosił członków Loży do zorganizowania jednego z kolejnych posiedzeń w tym obiekcie. Karol Kaczmarski, prezes Świętokrzyskiego Centrum Innowacji i Transferu Technologii poinformował członków Loży o aktualnej ofercie szkoleń finansowanych z Unii Europejskiej oraz najbliższych naborach do projektów, które mają szanse na pozyskanie środków z UE.

Marek Staniak, dyrektor Loży Świętokrzyskiej poinformował o harmonogramie spotkań członków Loży na najbliższe miesiące: Jednocześnie zaprezentował program szkoleń pakietowych BCC zaplanowany do końca roku.

W drugiej części spotkania część uczestników prowadziła kuluarowe rozmowy, a część wspólnie oglądała mecz piłki nożnej Polska- Armenia.

Ocena:
1 2 3 4 5