Wydarzenia Aktualności
Sonda

Czy uważa Pan/Pani, że dialog społeczny pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej?

Newsletter

Zapisując się do naszego newslettera otrzymasz zawsze świeże informacje.

Wyświetl na stronie:
29.03.17

Stanisław Gomułka w Rzeczpospolitej o paradoksach niereagowania na argumenty

więcej

29.03.17

Marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik powołał Katarzynę Lorenc, ekspert BCC ds. rynku pracy oraz zarządzania i efektywności pracy, w skład Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy.

29.03.17

Podsumowanie programu Rodzina 500 plus po roku jego funkcjonowania oraz propozycje dalszych działań w zakresie polityki prorodzinnej państwa będą tematem debaty „Kapitał i praca” na antenie Polskiego Radia 24 w poniedziałek, 3 kwietnia br. W dyskusji udział weźmie ekspert BCC ds. makroekonomii i gospodarki – Witold Michałek.

więcej

28.03.17

Ekspert BCC ds. zarządzania w ochronie zdrowia Lubomir Jurczak został dziś przewodniczącym podzespołu ds. reformy służby zdrowia w Zespole ds. Usług Publicznych RDS.

Posiedzenie Komisji ds. Spółdzielczości BCC, fot. R. Baranowski
27.03.17

Posiedzenie Komisji ds. Spółdzielczości BCC odbyło się 24 marca br. w siedzibie BCC. Głównym tematem spotkania było omówienie projektu zmian ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych oraz innych projektów zmian dotyczących ustawy Prawo spółdzielcze.

więcej

27.03.17

Zapraszamy do korzystania z serwisu z wiadomościami branżowymi sektora farmaceutycznego pharmalogica.pl. Jego celem jest zbieranie, klasyfikowanie i archiwizowanie publicznie dostępnej dokumentacji branży farmaceutycznej w jednym miejscu, a następnie dostarczenie jej zainteresowanym osobom i podmiotom, z gwarancją rzetelności i aktualności publikowanej informacji.

24.03.17

W środę 5 kwietnia o godz. 11.00 w siedziba BCC, Pałacu Lubomirskich przy Placu Żelaznej Bramy 10 w Warszawie odbędzie się posiedzenie Gospodarczego Gabinetu Cieni.

więcej

24.03.17

Szanowni Państwo. Z przyczyn od nas niezależnych spotkanie doradcze zaplanowane na 20 kwietnia pod tytułem: „Wizerunek, social media, a customer experience jako kluczowe elementy skutecznych działań marketingowych” zostało odwołane.

Spotkanie doradcze pt. Jak przeciwdziałać oszustwom w VAT? poprowadził Wojciech Kotowski, doradca podatkowy, Senior Associate w Zespole Podatku VAT, Kancelaria Ożóg Tomczykowski sp. z o.o., fot. M. Szymanek
24.03.17

W siedzibie BCC w Warszawie odbyło się spotkanie doradcze pt. Jak przeciwdziałać oszustwom w VAT? Szczególny nacisk położono na: zmiany w przepisach o VAT od 2017 roku, dotychczasową praktykę organów podatkowych i uprawnienia Krajowej Administracji Skarbowej. Spotkanie poprowadził Wojciech Kotowski, doradca podatkowy, Senior Associate w Zespole Podatku VAT, Kancelaria Ożóg Tomczykowski sp. z o.o.

więcej

21.03.17

Marek Goliszewski w Jedynce Polskiego Radia: Jeśli Polska nie wejdzie do strefy euro, będzie po nas.

więcej

1
2 3 4 5 6 7 8 9