Sonda

Czy uważa Pan/Pani, że dialog społeczny pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej?

Newsletter

Zapisując się do naszego newslettera otrzymasz zawsze świeże informacje.

Wyświetl na stronie:
Spotkanie Zarządu BCC - Loży Kanclerskiej, fot. Magdalena Szymanek
23.06.17

Na posiedzeniu Zarządu BCC – Loży Kanclerskiej prezes Marek Goliszewski przedstawił wnioski po posiedzeniu Gospodarczego Gabinet Cieni, zwrócił uwagę na to jak socjalna polityka rządu może wpłynąć na sytuację w firmach.

więcej

23.06.17

Marek Goliszewski w Dzienniku Polskim: Wzrost gospodarczy może radykalnie hamować – to olbrzymie wyzwanie dla rządu

Marek Goliszewski dla Dziennika Wschodniego o tym, co trapi przedsiębiorcę

Główny ekonomista BCC w Rzeczpospolitej o tym, jak rozwiązać problemy w podatkach

Irena Ożóg w PB o podzielonej płatności VAT

W Dzienniku Polskim o najlepszych urzędach skarbowych w Małopolsce

więcej

23.06.17

Spotkanie odbędzie się w siedzibie BCC - Pałacu Lubomirskich w Warszawie we środę 5 lipca, o godz. 10:00.

Zostanie na nim przedstawiona najnowsza oferta produktowa Europejskiego Banku Inwestycyjnego dla sektora prywatnego w Polsce, w tym możliwości związane z tzw. Planem Junkera i finansowaniem przedsięwzięć o podwyższonym ryzyku co do pewności zwrotu i standingu finansowego firm.

więcej

Wojciech Warski, fot. RDS
22.06.17

21 czerwca w Senacie odbyło się spotkanie ze Stanisławem Karczewskim - marszałkiem Senatu, Konwentem Seniorów, przewodniczącymi komisji senackich oraz Prezydium Rady Dialogu Społecznego. Ze strony BCC w spotkaniu wziął udział Wojciech Warski, wiceprzewodniczący Rady Dialogu Społecznego.

22.06.17

mBank i Fundacja CASE we współpracy z Wydziałem Ekonomii i Zarządzania Uczelni Łazarskiego zorganizowały 150. Seminarium mBank – CASE , pt. „System podatkowy dla Polski”.

Jednym z prelegentów był prof. Stanisław Gomułka, główny ekonomista BCC, który mówił o wyzwaniach stojących przed polską gospodarką i systemem podatkowym w perspektywie 20 lat.

więcej

22.06.17

Miał 78 lat. Był wspaniałym człowiekiem, niezwykle życzliwym innym. Wielki Mistrz Boksu - mistrz olimpijski z Tokio (1964 r.) i wicemistrz olimpijski z Meksyku (1968 r.), mistrz Europy (Rzym 1967) i trzykrotny mistrz Polski. Odznaczony Krzyżem Kawalerskim i Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

więcej

Posiedzenie Konwentu BCC, fot. M. Szymanek
21.06.17

Gościem Konwentu BCC był Wadim Tyszkiewicz, prezydent Nowej Soli. Z gościem rozmawiano o sposobach efektywnej współpracy samorządu z przedsiębiorcami i inwestorami. Mówiono też o konstruowanych przez rządzących zagrożeniach dla samorządów, a w drugiej części spotkania – o zagrożeniach dla przedsiębiorców, wynikających z kreowanego obecnie politycznego podporządkowania władzy sądowniczej.

więcej

Czerwcowe posiedzenie GGC BCC, fot. Magdalena Szymanek
21.06.17

W Dniu Przedsiębiorcy, 21 czerwca, odbyło się posiedzenie Gospodarczego Gabinetu Cieni Business Centre Club. Ministrowie GGC BCC podsumowali działania rządu w II kwartale br. oraz przedstawili rekomendacje na drugie półrocze.

więcej

Wiceprzewodniczący RDS Wojcjech Warski (w środku)
20.06.17

19 czerwca w Pałacu Prezydenckim odbyło się posiedzenie plenarne Rady Dialogu Społecznego. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele BCC: Zbigniew Żurek, Wojciech Warski, Grażyna Magdziak, Jan Stefanowicz, Witold Michałek.

1
2 3 4 5 6 7 8 9