Sonda

Czy uważa Pan/Pani, że dialog społeczny pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej?

Newsletter

Zapisując się do naszego newslettera otrzymasz zawsze świeże informacje.

Wyświetl na stronie:
Nowe władze SF BCC z władzami BCC, fot. archiwum
17.08.17

Rada Fundacji SF BCC zatwierdziła nowego prezesa Zarządu. Miejsce Łukasza Wawaka zajmie Beata Dzidzińska.

więcej

16.08.17

Business Centre Club oraz pozostałe trzy reprezentatywne organizacje pracodawców wystosowały do ministra rozwoju, premiera Mateusza Morawieckiego oraz przewodniczącego Stałego Komitetu Rady Ministrów, ministra Henryka Kowalczyka listy w sprawie przyspieszenia prac nad „Konstytucją biznesu” oraz szczególnego znaczenia rozdziału dotyczącego zasad stanowienia prawa dla przedsiębiorców.

więcej

11.08.17

Witold Michałek dla Superstacji o Ukraińcach pracujących w Polsce.

więcej

07.08.17

Prezes Marek Goliszewski spotkał się w siedzibie BCC z wiceministrem spraw zagranicznych Markiem Magierowskim w sprawie pomocy MSZ dla polskich przedsiębiorców zagranicą. Omówiono zmiany systemowe dotyczące tego wsparcia i udział BCC w ekonomizacji polskiej polityki zagranicznej

04.08.17

Prezes BCC Marek Goliszewski zwrócił się do Prezydenta RP Andrzeja Dudy z wnioskiem o niepodpisywanie ustawy z 20 lipca 2017 o zmianie ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych i skierowanie ustawy do Trybunału Konstytucyjnego w celu oceny jej zgodności z Konstytucją.

więcej

02.08.17

Zmiany w ustawie o zatrudnianiu cudzoziemców: procedury będą łatwiejsze?

więcej

31.07.17

- Wartością w obrocie gospodarczym jest pewność. Strażnik tej pewności jest jeden - niezależny sąd. Reforma sądownictwa powinna polegać na uruchomieniu sprawnych mechanizmów funkcjonowania sądów, a nie zmianach personalnych - mówi dr Wojciech Warski, przedsiębiorca, szef Konwentu Business Centre Club i wiceprzewodniczący Rady Dialogu Społecznego.

więcej

28.07.17

- Zaproszenie do Komitetu jest dla mnie wielkim zaszczytem i z dużą przyjemnością je przyjmuję. Tym bardziej, że przygotowywane obchody trafiają w kolejny czas "próby narodowej", jeśli sądzić z wydarzeń ostatnich dni. Mam nadzieję, że obchody będą przede wszystkim festiwalem patriotyzmu, oczywiście w tym pozytywnym wydaniu, a nie propagowanym przez organizacje narodowców - napisał dziękując za zaproszenie Wojciech Warski.

Emil Muciński, prof. Stanisław Gomułka, Marek Goliszewski, fot. bcc
28.07.17

Eksperci BCC dyskutowali z prezesem Markiem Goliszewskim na temat najnowszych wydarzeń politycznych i gospodarczych.

więcej

27.07.17

W dniu 25 lipca 2017 roku zmarł Marian Germata, wieloletni prezes Zarządu TECHNOKABEL SA.

więcej

1
2 3 4 5 6 7 8 9