Sonda

Czy uważa Pan/Pani, że dialog społeczny pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej?

Newsletter

Zapisując się do naszego newslettera otrzymasz zawsze świeże informacje.

Wyświetl na stronie:
Zbigniew Pacelt, wiceprzewodniczący Komisji Sportu i Turystyki BCC, pływak i pięcioboista, dwukrotny mistrz świata i olimpijczyk, fot. M. Szymanek
19.10.17

Prezydium Komisji Sportu i Turystyki BCC wysłuchało informacji przewodniczącego Tomasza Tyca na temat uroczystości wręczenia medalu Kalos Kogathos – Piękni i Mądrzy 2017 organizowanej w ramach Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Auli Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego. Medal niesie przesłanie antycznej idei stałego doskonalenia siebie, dążenia do piękna i dobra wewnętrznego.

więcej

Marek Goliszewski, prezes BCC, fot. M. Szymanek
18.10.17

Gościem Loży Warszawskiej był Marek Goliszewski, prezes BCC. Spotkanie miało charakter narady konsultacyjnej. Marek Goliszewski mówił o najważniejszych szansach i zagrożeniach dla przedsiębiorców w latach 2017-2018. Członkowie Loży przedstawili swoje opinie na ten temat.

Marek Woron odbiera Odznakę, fot. archiwum
18.10.17

Sejmik Województwa Dolnośląskiego w uznaniu zasług dla Województwa Dolnośląskiego nadał Markowi Woronowi, kanclerzowi Loży Dolnośląskiej BCC Odznakę Honorową Złotą – Zasłużony dla Województwa Dolnośląskiego.

więcej

18.10.17

Krzysztof Żukowski, kanclerz Loży Białostockiej reprezentował przedsiębiorców Podlasia w czasie wojewódzkich Dniach Krajowej Administracji Skarbowej w Białymstoku. Obecni byli naczelnicy i urzędnicy wszystkich Urzędów Skarbowych z województwa.

Spotkanie doradcze pt.: Obowiązki HR wynikające z przepisów rozporządzenia RODO i nowej ustawy o ochronie danych osobowych. Jak chronić prywatność w miejscu pracy zgodnie z rozporządzeniem UE o ochronie danych osobowych (RODO)? Bezpieczeństwo to nie produkt – to proces, fot. M. Szymanek
17.10.17

W warszawskiej siedzibie BCC odbyło się spotkanie doradcze pt.: Obowiązki HR wynikające z przepisów rozporządzenia RODO i nowej ustawy o ochronie danych osobowych. Jak chronić prywatność w miejscu pracy zgodnie z rozporządzeniem UE o ochronie danych osobowych (RODO)? Bezpieczeństwo to nie produkt – to proces. Spotkanie prowadzili: Teresa Grabowska - niezależny ekspert, prezes Zarządu ECDDP ODO sp. z o.o., Bogusława Pilc - dyrektor Departamentu Inspekcji w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, Andrzej Zieliński - starszy inspektor w Departamencie Inspekcji Biura GIODO, Marcin Baranowski - eksperta ds. bezpieczeństwa w Onwelo. Gości powitał Witold Salski, prezes Zarządu ECDDP Szkolenia sp. z o.o., współorganizator spotkania.

 

więcej

17.10.17

Marek Goliszewski w Gazecie Wyborczej o raporcie Gospodarczego Gabinetu Cieni BCC

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,22522489,polska-gospodarka-ma-sie-swietnie-przedsiebiorcy-nie-podzielaja.html#Czolka3Img

Bożena Lublińska-Kasprzak: Polska zbyt wolno wydaje pieniądze z funduszy UE

http://www.wnp.pl/wiadomosci/polska-zbyt-wolno-wydaje-pieniadze-z-funduszy-ue,308435_1_0_0.html

Anna Janczewska-Radwan na posiedzeniu Gabinetu Cieni BCC o priorytetach w ochronie zdrowia

http://www.politykazdrowotna.com/24000,gabinet-cieni-bcc-ocenil-dzialania-mz-jakie-wnioski

Wojciech Pawłuszko: Szybsze inwestycje w obszarze obronności

http://www.defence24.pl/681049,szybsze-inwestycje-w-obszarze-obronnosci-zmiany-przepisow-analiza

Katarzyna Lorenc w Dzienniku Polskim o skutkach braku pracowników

więcej

17.10.17

Bożena Lublińska-Kasprzak w Gazecie Wyborczej o transformacji cyfrowej firm

Dorota Fal w Rzeczpospolitej: System składek zdrowotnych powinien być bardzie solidarny

Joanna Torbe w Dzienniku Gazecie Prawnej o globalizującym się rynku pracy

więcej

16.10.17

Prezes BCC Marek Goliszewski weźmie udział w siódmej edycji dorocznej konferencji międzynarodowej NBP o przyszłości gospodarki europejskiej (NBP Conference on the Future of the European Economy), pt. The Evolving Role of Central Europe in the European Economy.

Kwartalne posiedzenie Gospodarczego Gabinetu Cieni Business Centre Club, fot. M. Szymanek
16.10.17

16 października w Warszawie odbyło się kolejne, kwartalne posiedzenie Gospodarczego Gabinetu Cieni Business Centre Club. Ministrowie Gabinetu Cieni podsumowali działania rządu w III kwartale br. oraz przedstawili propozycje rozwiązań dla rządu na kolejne kwartały.

więcej

for. archiwum W.W.
16.10.17

Na uroczystościach w Gminie Maciejowice, z rąk burmistrza gminy Sylwestra Dymińskiego i w obecności hierarchów duchownych, ks. kan. Edmunda Szarka i ministra w kancelarii prezydenta Adama Kwiatkowskiego Przewodniczący Konwentu BCC otrzymał statuetkę zasłużonego dla gminy.

więcej

1
2 3 4 5 6 7 8 9