Organizowany przez Fundację RAZEM LEPIEJ, pod patronatem BCC, projekt „Z NADZIEJĄ NA POKÓJ JUTRO” promuje na całym świecie przesłanie o POKÓJ NA ZIEMI, oraz POMOC DLA DZIECI Z PAŃSTW OBJETYCH KONFIKTEM ZBROJNYM.  

Pragniemy to osiągnąć poprzez wyprodukowanie utworu muzycznego zatytułowanego nazwą projektu, który zawiera przesłanie POKOJU NA ZIEMI śpiewane przez DZIECI wprost do przywódców świata. Utwór zaśpiewany będzie przez dzieci  różnych narodowości  w  ich ojczystym języku.  

Projekt zadeklarowali się wesprzeć muzycznie czołowi polscy artyści i muzycy, chcąc wspólnie nagrać pytę CD ze swoimi utworami. Utworem przewodnim tej płyty będzie nasz dziecięcy hymn o pokój na Ziemi. Dokończony, gotowy utwór chcemy rozesłać zagranicznym fundacjom związanym z pomocą dzieciom jako przewodni utwór z Polski, wraz z prośbą o nagranie wersji w swoim ojczystym języku do naszego oryginalnego podkładu muzycznego. W ten sposób chcemy  rozpropagować apel DZIECI o pokój na Ziemi.  

Za środki pozyskane w ramach tego projektu chcemy, dla pokrzywdzonych dzieci z państw objętych konfliktem zbrojnym, cyklicznie organizować wakacje w Polsce,  zapewniając im w ten sposób pomoc rehabilitacyjną, psychologiczną  oraz  odrobinę spokoju i ukojenia.  Takie działanie pozwoli nam rozpropagować wymianę międzynarodowej POMOCY dla tych, którzy aktualnie znajdują się w tragicznej sytuacji. W imię przesłania projektu pt. „Z NADZIEJĄ NA POKÓJ JUTRO”.  

Mamy nadzieję, że nasz projekt szybko obiegnie cały kule ziemską i rozsławi  Polskę  jako  kraj, który  jest  inicjatorem  pięknej i szczytnej  idei szerzenia przesłania „NADZIEI NA POKÓJ JUTRO”.  

Zapraszamy na oficjalną stronę projektu: www.nadzieja.razemlepiej.pl

 

Kilka słów o Fundacji RAZEM LEPIEJ:  

Fundacja RAZEM LEPIEJ powstała w 2008 roku i jest organizacją z ugruntowaną pozycją na polskim rynku sektora organizacji pożytku publicznego, docenianą przez liczne media krajowe o ogólnopolskim zasięgu. Głównym celem naszej Fundacji jest pomoc ofiarom przemocy domowej, oraz rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, zwłaszcza biednym rodzinom wielodzietnym. Staramy się nie tylko szybko reagować na sprawców przemocy, ale również znajdować długoterminowe rozwiązania problemu. Szczególny nacisk kładziemy na pomoc dzieciom.  

Organizujemy różne akcje prospołeczne, promując ideę pomocy potrzebującym m.in. akcję pod hasłem „Dzień Dobrego Głoda”, której celem jest bezpośrednia walka z głodem zwłaszcza wśród rodzin wielodzietnych. Nacisk kładziemy na najbiedniejsze dzieci. Chcemy uświadomić naszemu społeczeństwu problemu głodu, który występuje w Polsce, mimo stosunkowo wysokiego rozwoju cywilizacyjnego naszego kraju.  

Link do naszej strony: www.razemlepiej.pl

 

Zwracamy się do Państwa, Członków Business Centre Club,  o wsparcie naszej  pięknej i szczytnej  idei,  którą chcemy realizować pod hasłem projektu: „ Z  NADZIEJĄ NA POKÓJ JUTRO”  

Zwracamy się z prośbą o wsparcie naszego projektu do Państwa - Członków Business Centre Club, ponieważ są Państwo główną polską organizacją liderów biznesowych. Idea pokoju światowego jest powszechna jednak nadal należy dokonać wszystkiego aby globalny pokój stał się  nie tylko ideą ale i faktem. Chcielibyśmy zachęcić firmy zrzeszone w Business Centre Club do wsparcia i współpracy z naszą fundacją  aby ten cel osiągnąć.  

 

Kontakt:

Fundacja Razem Lepiej

ul. Kickiego 2 lok. U1

04-369 Warszawa

+48 790 299 905, +48 22 225 26 25

fundacja@razemlepiej.pl

Numer Rachunku w Alior Banku:  93 2490 0005 0000 4600 4057 7635


Wyświetl mapę