BCC Academy: Czy AI już dla Ciebie pracuje? Jak zatrudnić AI w Twojej firmie?

BCC Academy: Czy AI już dla Ciebie pracuje? Jak zatrudnić AI w Twojej firmie?

DATA

4 lipca 2024 r., godz. 12:00

MIEJSCE

Zarejestruj się >>

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu BCC Academy. Tym razem porozmawiamy o sztucznej inteligencji, a zwłaszcza o AI w biznesie.

Czy AI już dla Ciebie pracuje? Jak zatrudnić AI w Twojej firmie?

 

Zarejestruj się >>

Podczas sesji dowiesz się, w jaki sposób technologia AI kształtuje oblicze współczesnego biznesu, przyspiesza operacje i zwiększa efektywność.

Przeanalizujemy, jak narzędzia AI mogą pomóc w rozwiązywaniu codziennych wyzwań biznesowych, jakie potencjalne trudności oraz zagrożenia może przynieść ich wykorzystanie.

Pokażemy, jakie kroki należy podjąć, aby świadomie, skutecznie i odpowiedzialnie zintegrować technologie AI z Twoimi biznesowymi procesami.

Zapraszamy serdecznie!

 

 

Maciej Konieczny

B2B Sales Consultant w 321 GROW. Doświadczony menadżer z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach, specjalizujący się w budowaniu i nadzorowaniu sieci sprzedaży. Odpowiedzialny między innymi za program rozwoju sieci dealerskiej na poziomie globalnym. Wierzy w analityczne podejście do budowania właściwych struktur i procesów, co znacząco przyczyniło się do sukcesu prowadzonych projektów. Entuzjasta nowych technologii, aktywnie uczestniczy w rewolucji związanej z projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań wykorzystujących AI.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL