KIK w gronie BCC

16.12.2022

Z przyjemnością przedstawiamy nową Firmę Członkowską KIK, którą w Klubie reprezentuje Hubert Koszarny, Współzałożyciel i Prezes Zarządu. Rekomendacji przystąpienia do BCC udzieliła Ewa Kępa, Prezeska Zarządu Firmy Intelligent Solutions Polska.

Hubert Koszarny jest absolwentem Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku politologii oraz MBA Executive na Politechnice Wrocławskiej. Przygodę w biznesie zaczynał od branży handlowej, następnie od 13 lat jest współzałożycielem i Prezesem firmy KiK, którą zarządza wraz z bratem – Robertem Koszarnym. Firmę KiK buduje w oparciu o fundamenty doświadczenia i wartości, które zostały mu przekazane od najmłodszych lat przez rodziców prowadzących swoje biznesy. Jego głównym założeniem jest szybkie i elastyczne dostosowanie się organizacji do wymagań Klienta oraz najwyższa jakość i kompleksowość działania. Prywatnie tata dwóch córeczek i współwłaściciel żółwia Borysa.

Firma KiK to rodzinna firma budowlana, która od ponad 13 lat jest solidnym partnerem dla swoich Klientów, dzięki czemu sukcesywnie umacnia swoją pozycję jako Generalny Wykonawca w sektorze m.in. budownictwa przemysłowego. Swoją koncepcję działania spółka opiera na doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu zespołu, składającego się z wykwalifikowanych projektantów oraz inżynierów budowy. Innowacyjne rozwiązania z zakresu technologii, materiałów i metod pracy, pozwalają firmie optymalizować koszty i skracać czas wykonania inwestycji. Jako Generalny Wykonawca KiK jest obecny zarówno w sektorze prywatnym, jak i zamówień publicznych. Każdy projekt jest traktowany indywidualnie. Dzięki połączeniu kompetencji projektowych i wykonawczych, Firma KiK może zaproponować coś więcej niż tylko wybudowanie hali – doradza na każdym etapie inwestycji. Przełomowym momentem dla firmy był rok 2012 i budowa nietuzinkowego biurowca z halą magazynową dla właściciela największej sieci sprzedaży e-papierosów w Europie. Udana realizacja zaowocowała podpisaniem kolejnych dużych kontraktów z przedstawicielami tak różnych branż jak: kosmetyczna, chemiczna, spożywcza czy też meblarska, coraz częściej w formule Zaprojektuj i Wybuduj. Szczególny nacisk firma stawia na innowacje, bezpieczeństwo ekologię oraz terminowość.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL