PPK – niechciany koszt pracy czy benefit dla pracowników?

11.06.2019

Członkowie Loży Wielkopolskiej spotkali się w Pałacu Balcerowo w Gnieźnie. Na początku odbyło się wręczenie przez kanclerza Zbyszko Pawlaka nominacji na stanowisko wicekanclerza Loży Wielkopolskiej Marcinowi Śliwińskiemu. O współpracy z biznesem w regionie mówił prezydent Gniezna Tomasz Budasz.
Marcin Śliwiński to członek Zarządu Expectum sp. z o.o., absolwent wydziału nauk politycznych w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa oraz zarządzania sportem na poznańskim AWF-ie. Ma dwudziestoletnie doświadczenie biznesowe zebrane w środowisku korporacyjnym, m.in. w branży telekomunikacyjnej i bankowej. Od pięciu lat współwłaściciel holdingu z branży pośrednictwa finansowo-ubezpieczeniowego, odpowiedzialny za obszar zarządzania strukturami dystrybucyjnymi oraz implementacją PPK na lokalnym rynku. Nauczyciel akademicki, doświadczony menedżer sprzedaży i expert w zakresie rozwiązań finansowych i ubezpieczeniowych dedykowanych klientom korporacyjnym oraz podmiotom samorządowym.
W części merytorycznej spotkania mówiono o głównych założeniach Pracowniczych Planów Kapitałowych, o PPK z perspektywy pracodawcy, o bezpieczeństwie środków gromadzonych w PPK i właściwej komunikacji o nich wewnątrz organizacji.
Violetta Adamowicz

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL