Biały Bartłomiej

Bartłomiej Biały

ekspert BCC ds. podatków transakcyjnych

tel: 609 349 949

e-mail: bartlomiej.bialy@bcc.org.pl

Lider Praktyki Podatków Transakcyjnych w Kancelarii Ożóg Tomczykowski
Radca Prawny z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym w obszarze doradztwa podatkowego. Specjalizuje się w zakresie podatkowego doradztwa transakcyjnego. Reprezentuje interesy klientów w ramach prac nad podatkowymi aspektami dokumentacji transakcyjnej oraz w toku negocjacji handlowych i biznesowych. Ekspert w projektach reorganizacyjnych, międzynarodowym prawie podatkowym oraz doradztwie podatkowym na rzecz inwestorów prywatnych. Reprezentuje klientów w postępowaniach przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi.

Doświadczenie i wiedzę z zakresu prawa podatkowego, handlowego oraz cywilnego zdobył prowadząc szereg projektów podatkowych M&A i z sukcesem zakończonych reorganizacji korporacyjnych doradzając podmiotom krajowym, międzynarodowym funduszom inwestycyjnym oraz inwestorom branżowym.

Finalista rankingu „Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2018” organizowanego przez Wolters Kluwer i Dziennik Gazetę Prawną. Prelegent na konferencjach poświęconych problematyce prawa podatkowego.

Obszary specjalizacji:

– Podatkowe doradztwo transakcyjne
– Międzynarodowe prawo podatkowe

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL