Fundacja Fundamenty organizuje transporty na Ukrainę

19.04.2022

– Dzięki staraniom wielu ludzi dobrego serca na Ukrainę płynie najpotrzebniejsza pomoc. Jesteśmy dumne z tego, że udało nam się dostarczyć sprzęt medyczny do Lwowa i żywność do Charkowa. Niestety wojna powoduje, że koszty transportu są coraz większe i fundacjom coraz trudniej uzbierać odpowiednie fundusze. Paradoksalnie doszliśmy do sytuacji, w której jest co wysłać, ale nie ma jak, lub transport jest droższy od wartości darów. Apelujemy więc, by powstała nowa inicjatywa pomocy Ukrainie, czyli aby ludzie i firmy wpłacali na konta wybranych fundacji pieniądze na zorganizowanie i opłacenie transportów humanitarnych – mówi Sylwia Sawicka, Prezes Fundacji Fundamenty.

Działająca pod patronatem BCC Fundacja Fundamenty ma w planach kolejne transporty rzeczy pierwszej pomocy, jak i sprzętu medycznego do Lwowa. Ponadto organizacja będzie pomagać Ukrainkom w znalezieniu pracy na polskim rynku i zaadaptowaniu się w naszym kraju.

Serdecznie prosimy o wpłaty na konto Fundacji Fundamenty 36 1020 1260 0000 0902 0208 0927. Każda pomoc jest na wagę nawet nie złota, a życia.

Fundacja Fundamenty powstała w 2021 roku i jej celem jest niesienie szeroko rozumianej pomocy ekonomicznej i edukacyjnej, szczególnie w zakresie wyrównywania szans edukacyjnych i na rynku pracy. Misja fundacji obejmuje nie tylko pomoc dzieciom i młodzieży, ale także osobom dorosłym i seniorom.

Kontakt:

Joanna Owsianko, tel.: 502 126 043, e-mail: j.owsianko@agencjafaceit.pl

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL