Econverse

12.05.2022

Econverse zostało stworzone pod patronatem BCC w celu promocji przedsiębiorczości, rozwoju polskich startupów, a także wprowadzenia zmian w polskim systemie edukacji. Do naszych celów zalicza się w szczególności efektywna edukacja przedsiębiorcza na wczesnym etapie kariery, popularyzacja nieszablonowych metod rozwoju oraz zapewnienie narzędzi, które pozwolą przekształcać pomysły w startupy, projekty i innowacje, budujące fundamenty pod wzrost oraz rozwój gospodarczy Rzeczypospolitej Polskiej.

Econverse to pierwsza symulacja tworzenia start-upu dla młodych Polaków (między 17 a 20 rokiem życia). Poprzez współpracę z doświadczonymi postaciami ze świata biznesu, tworzenie zespołów startupowych, a także sportową rywalizację, Econverse odpowie na deficyt praktycznej edukacji przedsiębiorczej. Zbuduj swój własny start-up pod okiem Mentorów Biznesowych! Wydarzenie Econverse 2022 realizowane jest we współpracy z Fundacją Empiria i Wiedza.

Econverse tworzy grupa studentów i studentek najlepszych uczelni polskich i zagranicznych, takich jak Oxford, LSE, czy Minerva University, której marzy się zmiana realiów naszej edukacji, a także wykorzystanie pełni potencjału młodych Polaków. Fascynuje nas przedsiębiorczość, zarówno tradycyjna, jak i społeczna i wierzymy, że, poprzez inicjatywy takie jak Econverse 2022, jesteśmy w stanie zmienić Polskę na lepsze.

Zachęcamy do współpracy! 

Więcej >>

Kontakt: Jan Bartkowiak – Founder & President – Econverse.org | LinkedIn

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL