13. KONGRES PRAWA BANKOWEGO I TECHNOLOGII FINANSOWYCH

27.04.2022

Organizowany pod patronatem BCC Kongres Prawa Bankowego i Technologii Finansowych stanowi sztandarowy projekt tworzony przez Koło Naukowe Prawa Bankowego działające przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, który cieszy się coraz większą popularnością i corocznie przyciąga najważniejsze osobistości ze środowisk prawno-biznesowych w Polsce.  

Kongres, jako ogólnopolska konferencja, organizowana jest w całości przez studentów, którzy za cel postawili sobie promocję aktualnych zagadnień i omawianie wyzwań rynku finansowego w Polsce i Europie. Swoją ideę realizują poprzez stworzenie przestrzeni do dyskusji dla charyzmatycznych przedstawicieli nauk prawniczych i biznesu.

Tegoroczne wydarzenie stanowić będzie już 13-tą edycję Kongresu Prawa Bankowego i Technologii Finansowych. Odbywać się będzie w samym centrum Warszawy przy ul. Kruczej 50 w Centralnym Domu Technologii. Podczas kongresu spotkamy się z wieloma ekspertami zarówno ze świata nauki, jak i biznesu, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą na tematy takie jak: bezpieczeństwo banków w chmurze – DORA i nowe wyzwania regulacyjne w zakresie ryzyka ICT, zdecentralizowane finanse i CBDC oraz ochrona konsumenta na rynku finansowym, Antylichwa 3.0 i dyrektywa CCD2. Ponadto weźmiemy udział w licznych panelach dyskusyjnych w celu wymiany myśli i poglądów na opisane tematy.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do obserwowania stron 13. Kongresu na portalach Linkedin oraz Facebook, na których będą pojawiać się szczegółowe informacje dotyczące tegorocznej edycji.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL