16. spotkanie Klubu HR Olivia Business Centre, 17 grudnia 2020 – webinar

16.12.2020

Funkcjonujący od 2 lat przy Olivia Business Centre Klub HRBP, którego Loża Gdańska BCC jest aktywnym partnerem, dnia 17 grudnia zorganizował przedświąteczne spotkanie podsumowujące mijający 2020 rok. Wydarzenie stanowiło jednocześnie okazję do omówienia całokształtu tegorocznych działań Klubu.

Prowadząca spotkanie współinicjatorka i mecenas Klubu HR Dyrektor Małgorzata Gwozdz zrelacjonowała w skrócie 6 merytorycznych spotkań zorganizowanych, pomimo niesprzyjających okoliczności i trwającej od połowy marca pandemii („Co to znaczy dobry benefit? – znajdź alternatywę”, „Trendy i Technologie HR po koronawirusie”, „Strategia dla regionu, strategia dla siebie!”, „2. urodziny Klubu HRBP”, „Motywacja. Jak zmotywować się w tych niełatwych czasach oraz jak pobudzić swoją energię?”, „HR: z ludźmi online, ale blisko”). Jak podkreśliła prowadząca spotkanie, trudna sytuacja, która nastąpiła, przyczyniła się do szybkiej adaptacji otoczenia do nowych warunków oraz równie szybkiego przeniesienia HR-owych wydarzeń do przestrzeni wirtualnej. Analizując specyfikę spotkań organizowanych w formie webinarów, można z całą pewnością wskazać, że cieszyły się one nie mniejszą popularnością, niż te tradycyjne. Natychmiastowa reakcja na zmianę, jest stąd jedną z kluczowych umiejętności, które pozwoliła wyszkolić nam wszystkim pandemiczna rzeczywistość.

Współinicjatorzy projektu, jakim jest Klub HR przy Olivia Business Centre – Dyrektor Małgorzata Gwozdz, Partnerzy Zarządzający w Training Designers oraz Dyrektor Loży Gdańskiej BCC Katarzyna Dobrzyniecka – zadeklarowali o kontynuacji wydarzeń Klubu w nadchodzącym 2021 roku, który z uwagi na kryzys wywołany sytuacją epidemiologiczną stawiać będzie szereg kolejnych wymagań przed obszarem human resources. Działy personalne będą musiały nauczyć się szybciej reagować na zmiany i jeszcze skuteczniej wspierać biznes – HR czeka kolejna transformacja.

Podczas wydarzenia nie zabrakło świąteczno-noworocznych życzeń oraz wirtualnego łamania się opłatkiem, co uroczyście zwieńczyło 16. spotkanie Klubu HR Olivia Business Centre.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL