8. edycja Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu za nami!

08.11.2022

 

W ubiegły piątek zakończył się Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2022 organizowany przez CSRinfo. Business Centre Club był Partnerem tego wydarzenia. Ponad 30 prelegentek i prelegentów dzieliło się swoją praktyczną wiedzą oraz doświadczeniem biznesowym z obszarów związanych z ESG, CSR i zrównoważonym zarządzaniem. Na webinary, które łącznie trwały ponad 13 godzin, zapisało się 1 500 uczestników – menedżerów oraz przedstawicieli biznesu.

Mocną stroną wydarzenia były merytoryczne rozmowy z przedstawicielami biznesu, którzy otwarcie mówili o szansach, ale i wyzwaniach pojawiających się w zarządzaniu odpowiedzialnością organizacji. Podczas pięciu dni odbyły się liczne spotkania oraz prezentacje dotyczące najnowszych trendów, sprawdzonych metod i narzędzi, czy case study dobrych praktyk rynkowych.

W tym roku podjęto szerokie spektrum zagadnień tak, aby każdy znalazł wartościową wiedzę dla swojego obszaru działań. Pojawiły się takie tematy jak zrównoważone finansowanie, raportowanie ESG i ryzyka klimatyczne, w tym waga bioróżnorodności oraz dekarbonizacji działalności. Omówiono rolę kryteriów społecznych w ocenie spółek, w tym polityki dotyczące inkluzywności i przestrzegania praw człowieka oraz zarządzanie kwestiami ESG w organizacji.

Dla tych, którzy nie mogli wziąć udziału w webinarach TOB2022, CSRinfo na swoim kanale YouTube będzie publikowało nagrania paneli i prelekcji, które odbyły się podczas wydarzenia. Zapraszamy pod linkiem: https://www.youtube.com/c/CSRinfo

Więcej informacji o realizowanych przez CSRinfo projektach poświęconych budowaniu świadomości i edukacji w zakresie odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju można znaleźć na stronie www.csrinfo.org

Organizatorem Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu 2022 jest działająca od 15 lat firma doradczo-edukacyjna CSRinfo.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL