II edycja ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „!NA ZDROWIE”.

22.06.2026

Polskie Towarzystwo Postępów Medycyny – MEDYCYNA XXI ogłosiło start II edycji ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „!NA ZDROWIE”. Inicjatywa objęta patronatem BCC ma na celu wsparcie firm w dbaniu o dobrostan pracowników poprzez dostarczenie im rzetelnej wiedzy medycznej w przystępnej formie wideo. Udział w programie jest całkowicie bezpłatny, a zgłoszenia przyjmowane są tylko do 30 czerwca 2026 roku.

 


KORZYŚCI DLA PRACODAWCÓW Z UDZIAŁU W KAMPANII

bezpłatny, kompleksowy i unikatowy program edukacji zdrowotnej dla pracowników realizujący cele w obszarze CSR i Employer Brandingu

prosty i szybki dostęp do treści Kampanii w formule VoD (pracownicy oglądają kiedy chcą, na dowolnym urządzeniu posiadającym dostęp do sieci Internet) – m.in. za pomocą QR kodów (Organizator Kampanii nie przetwarza danych osobowych Państwa pracowników!)

dedykowany kanał wideo dla Pracodawcy wypełniony materiałami edukacyjnymi w najwyższej jakości merytorycznej i produkcyjnej (warunkiem jest objęcie

programem Kampanii min. 200 pracowników / współpracowników)

tytuł „Ambasador Promocji Zdrowia”

gwarancja najwyższej jakości merytorycznej – nadzór merytoryczny sprawują eksperci Polskiego Towarzystwa Postępów Medycyny

komplet materiałów promujących treści Kampanii wśród pracowników – materiały graficzne, wideo, projekty plakatów z QR kodami

możliwość organizacji dedykowanych akcji, wydarzeń, produkcji pod indywidualne potrzeby pracodawcy

wizerunek Pracodawcy budującego zdrowe środowisko pracy i troszczącego się o zdrowie pracowników


BENEFITY DLA PRACOWNIKÓW

wsparcie w podejmowaniu świadomych decyzji zdrowotnych oraz budowania zdrowych nawyków zgodnie z zasadami długowieczności

poprawa zdrowia i samopoczucia

budowanie świadomości w zakresie chorób cywilizacyjnych i profilaktyki zdrowia psycho-fizycznego

proaktywne podejście do badań, co przekłada się na wczesne wykrycie niezidentyfikowanych chorób

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL