Uroczyste powitanie nowych członków Loży Warszawskiej BCC

14.04.2022

We wtorek 12 kwietnia 2022 r. w siedzibie BCC w Pałacu Lubomirskich w Warszawie odbyło się kolejne uroczyste wręczenie certyfikatów nowym członkom Loży Warszawskiej Business Centre Club.

Przekazanie atrybutów członkowskich poprzedziła uroczystość wręczenia Nominacji, Diamentów i Statuetek Lidera Polskiego Biznesu firmom, które nie uczestniczyły w styczniowej Gali Liderów Polskiego Biznesu.

Nominację do Złotej Statuetki z Loży Warszawskiej BCC odebrała w imieniu GrECo Polska Sp. z o.o. pani Danuta Żukowska. Następnie Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu za rok 2020 odebrali: prezes Paweł Chodkowski z firmy BabyCam (Loża Warszawska); prezes Anna Hanusiak-Tatarska z firmy HANSPED Transport i Spedycja Anna Hanusiak S.J. (Loża Katowicka)oraz pani Magdalena Klimaszewska z firmy POWER-TECH Janusz Marcin Ejma (Loża Koszalińska).

W kolejnej części uroczystości Diamenty do Statuetek Lidera Polskiego Biznesu 2020 odebrali członkowie Loży Warszawskiej: pani Dyrektor Małgorzata Zaława-Dąbrowska reprezentująca Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Żoliborz oraz Piotr Olgierd Korycki reprezentujący firmę PRUSZYŃSKI Sp. z o.o.

 

Po wręczeniu nagród nowoprzyjętych członków powitali w Klubie oraz wręczyli atrybuty członkostwa w postaci certyfikatu i odznaki klubowej: Kanclerz Loży Warszawskiej Cezary Gizka oraz Dyrektor Generalny BCC Maciej Owczarek.

Nowi klubowicze mieli okazję przedstawić się krótko swoim klubowym koleżankom i kolegom opowiadając o swoich przedsiębiorstwach.

Dowiedzieli się także jakie możliwości daje im przynależność do Business Centre Club oraz w jaki sposób korzystać z oferty Loży Warszawskiej.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL