Agnieszka Bielińska, prezes Zarządu A.G.A. Analytical Sp. z o.o. sp. k., w gronie BCC

08.05.2023

Z wielką przyjemnością informujemy, że członkiem Business Centre Club oraz Loży Warszawskiej BCC została Agnieszka Bielińska, prezes Zarządu A.G.A. Analytical Sp. z o.o. sp. k.

A.G.A. Analytical jest firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem w zakresie dystrybucji najwyższej klasy sprzętu laboratoryjnego i aparatury naukowo-badawczej. Współpracuje z najlepszymi producentami oferującymi sprzęt laboratoryjny. Dostarcza nie tylko doskonałe urządzenia, ale zapewnia również profesjonalną pomoc w ich doborze i późniejszym utrzymaniu.

Oferuje wsparcie aplikacyjne, konsultacje i szkolenia oraz instalacje sprzętu i oprogramowania. W ramach współpracy A.G.A. Analytical świadczy kompleksową obsługę serwisową. Zapewnia pełną opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną dostarczanych urządzeń.

A.G.A. Analytical pomaga nie tylko nowym klientom w doborze wyposażenia do laboratorium, ale współpracuje również z placówkami, które chcą zainwestować w poprawę jakości wykonywanych badań.

A.G.A. Analytical świadczy usługi dla laboratoriów oraz firm z sektora ochrony środowiska, chemicznego, farmaceutycznego, energetycznego, spożywczego i kosmetycznego. Wśród klientów firmy znajduje się również większość polskich uniwersytetów, uczelni technicznych oraz wiele instytutów badawczych.

 

🌐: aga-analytical.com.pl

Witamy w Klubie!

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL