BCC ACADEMY: PR-owe know-how

08.11.2023

23 listopada o godz. 12.00 zapraszamy Państwa na kolejny webinar z cyklu BCC Academy. Tym razem będzie to praktyczne spotkanie „PR-owe know-how, czyli jak wykorzystać wielkie możliwości PR w nawet niedużej firmie?”, które pozwoli Państwu odkryć wybrane elementy PR przydatne w codziennym zarządzaniu nawet mniejszą firmą. 

Zobaczymy, w jaki sposób możliwości public relations można wykorzystać na potrzeby swojej organizacji, nawet jeśli nie zatrudniamy sztabu PR-owców, ani nie współpracujemy stale z Agencją PR.

W ramach godzinnego webinaru przewidziane są dwa moduły:

  • Proste triki PR, które mogą się sprawdzić nawet w niedużych firmach – przegląd pomysłów
  • Potencjał influencer marketingu – jak nawiązać skuteczną współpracę z influencerami celem promowania własnego biznesu?

Tradycyjnie już po prelekcji prowadząca odpowie na pytania uczestników.

Spotkanie poprowadzi Joanna Adamiak, CEO agencji PR FACE IT!

Zajmuje się media relations, influencer marketingiem i celebrity marketingiem. Wielokrotnie wyróżniana i nagradzana m.in.: PR Wings, Ambasador Polskiej Gospodarki w kategorii Partner Firm Zagranicznych, Medal Europejski, Pracodawca z sercem, Diamentowy Ambasador Przedsiębiorczości, Lider branży PR w konkursie Polish Businesswoman Awards, Pegazy Biznesu, Firma Dobrze Widziana czy Luksusowa Marka Roku. Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych oraz socjologię na wydziale ISNS na Uniwersytecie Warszawskim. Jest współzałożycielką SAPR – Stowarzyszenia Agencji Public Relations, które zrzesza kilkadziesiąt polskich agencji PR, gdzie pełni funkcję przewodniczącej Rady Nadzorczej. Jest członkiem amerykańskiego stowarzyszenia USPR (Unified Strategies Public Relations), która zrzesza kilkadziesiąt podmiotów PR, w tym m.in. z USA, Kanady, Litwy, Izraela czy Wielkiej Brytanii.

Zapraszamy serdecznie do udziału w spotkaniu!

 

Zarejestruj się >>

Więcej o BCC Academy >>

 

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL