BCC Breakfast w Loży Łódzkiej

22.05.2023

Za nami kolejne śniadanie biznesowe Loży Łódzkiej BCC z cyklu BCC Breakfast,  które odbyło się tradycyjnie w pięknych wnętrzach Hotelu Andel’s w Łodzi. Na spotkaniu mieliśmy przyjemność gościć Rektora Politechniki Łódzkiej Pana prof. Krzysztofa Jóźwika. Spotkanie było niezwykle inspirujące i pełne interesujących dyskusji dotyczących współpracy między uczelnią a biznesem.

Rektor Politechniki Łódzkiej podzielił się swoją wizją rozwoju uczelni, skupiając się na innowacjach, współpracy z przedsiębiorstwami oraz znaczeniu transferu technologii. Podkreślił również wagę tworzenia silnych relacji z lokalnymi i międzynarodowymi partnerami biznesowymi.

Podczas dyskusji, uczestnicy spotkania mieli okazję zadawać pytania Rektorowi. Tematyka dotyczyła różnorodnych obszarów, takich jak rozwój kadr, wsparcie dla startupów i przedsiębiorczości studenckiej oraz promocja badań naukowych.

Spotkanie było doskonałą okazją do nawiązania kontaktów, wymiany pomysłów i zacieśnienia współpracy między uczelnią a biznesem. Wielu uczestników wyraziło entuzjazm i zainteresowanie przyszłymi projektami i inicjatywami realizowanymi przez Politechnikę Łódzką.

Dziękujemy Rektorowi za obecność i inspirujące spotkanie. Jesteśmy podekscytowani możliwościami współpracy z jedną z wiodących uczelni technicznych w kraju.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL