BCC Breakfast – Wiedza, Dyskusja, Networking w Loży Łódzkiej BCC

19.05.2022

W pięknych wnętrzach hotelu Vienna House Andel’s Łódź odbyło się pierwsze z cyklu spotkanie BCC Breakfast. BCC Breakfast to spotkania członków Loży Łódzkiej BCC organizowane w formie śniadań biznesowych, podczas których oprócz networkingu poruszane są tematy wspomagające rozwój i prowadzenie biznesu.

Biorąc pod uwagę fakt, że świat nieodwracalnie się zmienił (co 14 sekund kolejna organizacja pada ofiarą hakerów, firmy w Polsce i na świecie tracą rocznie miliardy przez cyberprzestępczość, pojawiło się duże ryzyko konfliktów zbrojnych, nastąpiło przeniesienie aktywności biznesowej do świata online po pandemii Covid19 oraz że społeczeństwo, gospodarka i polityka ulegają cyfrowej transformacji) podczas spotkania został poruszony temat BEZPIECZEŃSTWA. Uczestnicy starali się odpowiedzieć sobie na bardzo ważne pytanie „Czy BEZPIECZEŃSTWO jest wartością w Twojej firmie?”

Spotkanie poprowadzili eksperci z firmy szkoleniowo-doradczej Olsen Jakobs oraz HackerU, specjalizującej się w cyberbezpieczeństwie.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL