BCC Inspiracje: Dostrzeż piękno technologicznych magnolii – spotkanie autorskie z Dominiką Bettman

15.07.2022

Loża Warszawska BCC zorganizowała spotkanie autorskie z Dominiką Bettman, dyrektor generalną Microsoft Polska, autorką książki „Technologiczne magnolie. Gdy większość z nas uwierzy, że dzięki technologiom zmienimy świat na lepsze”. Spotkanie poprowadziła Ewa Rzodkiewicz, dyrektor ds. Nominacji Członkowskich Loży Warszawskiej BCC.

Spotkanie nie miało sztywnego scenariusza, pytania publiczności prowadziły uczestników po ogrodzie technologicznych magnolii. Podczas tego wieczoru rozmawiano m.in.: o naszych strachach związanych z pojawianiem się nowych technologii i o tym jak je pokonywać, o tym jak stawać świadomym użytkownikiem technologii, o naszej odpowiedzialności i wpływie na jakość zmian technologicznych, o jakości naszego przywództwa – o wyzwaniach dla liderów i liderek, o odwadze i autentyczności i o tym, że czasem trzeba wyciągnąć bombki spod choinki, o kobietach, bo przecież „technologia też jest kobietą”.

Była to także niepowtarzalna okazja aby otrzymać autograf, poznać, zainspirować się i porozmawiać na żywo z Dominiką Bettman – nowoczesną liderką, wizjonerką i innowatorką, o wyzwaniach XXI wieku. „I tak spotkałam pierwszą technologiczną magnolię. Doświadczyłam poprawy życia dzięki technologii, odkryłam nową jakość komunikacji, zaryzykowałam wyjście ze strefy komfortu, by doznać nieograniczonych możliwości wymiany informacji” – Dominika Bettman.

Serdecznie dziękujemy: Dominice Bettman za udział, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz za potężną dawkę inspiracji, a przede wszystkim obecnym na spotkaniu Klubowiczom i Sympatykom – za Waszą aktywność, otwartość i wzajemną inspirację: Maciej Adamkiewicz (Adamed Pharma), Daria Bazydło-Egier (Fundacja Widzialni), Dorota Bieszczad, Grzegorz Gryń (Borys Company), Mariusz Kaniewski (BoostHigh), Inga Kulesza (Lawsome Kulesza i wspólnicy), Edyta Kwapich-Lenik (Adamed Pharma), Anna Leszczyńska (Girls Future Ready), Ewa Łapińska (MSFT), Patrycja Paluszyńska (GrECo Polska), Dawid Rejmer (KF LEX), Ewa Rutkowska (MSFT), Maciej Seliński (Unilever), Karolina Stenzel (Girls Future Ready), Witold Świątkowski (ANDRA), Jacek Tarnowski (Optima Solutions), Grzegorz Turniak (Grupa Yak), Ewa Ulicz (IGT), Wojciech Wieroński (Media Saturn Holding Polska), Michał Włodarczyk (Wiedza i Praktyka).

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL