BCC MIXER W UNIEJOWIE

30.04.2024

25-26 kwietnia w Uniejowie  odbył się kolejny BCC Mixer. Ponad 170 przedsiębiorców, prezesów, członków kadry zarządzającej i właścicieli firm z całego kraju uczestniczyło w naszym wydarzeniu. To była niezwykła okazja do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów i inspirujących rozmów.

 

Idea Business Mixera, oparta na koncepcji „szybkich randek”, okazała się strzałem w dziesiątkę. Przedsiębiorcy zasiadający przy okrągłych stołach mieli okazję krótko, ale intensywnie prezentować siebie i swoją ofertę, po czym przesiadali się do kolejnych grup, by kontynuować spotkania. Dzięki specjalnie przygotowanej platformie uczestnicy mieli również możliwość umawiania się na indywidualne spotkania 1:1, co jeszcze bardziej ułatwiło nawiązywanie nowych relacji biznesowych.

 

Gościem specjalnym wydarzenia była Zuzanna Skalska, analityk trendów ds. designu, innowacji i biznesu, laureatka Nagrody Hortensja 2019. Jej obecność dodatkowo podniosła wartość merytoryczną spotkania, a współpraca z prezesami firm, członkami zarządów i włodarzami miast potwierdzała jej pozycję jako eksperta w dziedzinie strategii rozwoju organizacji.

 

Nie zabrakło także panelu dyskusyjnego na temat budowy biznesowego imperium i relacji w biznesie. Moderowany przez Ewę Rzodkiewicz, dyrektorkę Loży Warszawskiej BCC panel przyciągnął uwagę uczestników, którzy mieli okazję słuchać:

→ Marzeny Maj, wiceprezeski Zarządu SMAY;

→ Marcina Trybusa, członka Zarządu King Cross Developments;

→ Agnieszki Brzezińskiej, prezeski Zarządu Bona-Agra;

→ Andrzeja Pabicha, prezesa Zarządu Zoo Borysew oraz

→ Andrzeja Szymonka, prezesa Zarządu Pakar Service.

 

Wieczór okazał się równie ekscytujący, jak dzień – pełen dyskusji i networkingowych możliwości. Kolacja, przygotowana przez szefów kuchni Aparthotel Termy Uniejów, była doskonałą okazją do kontynuowania rozmów i nawiązywania relacji. W luźnej atmosferze uczestnicy mieli szansę lepiej się poznać się oraz wymienić doświadczeniami z różnych branż i obszarów biznesu. Po kolacji odbyło się afterparty, które trwało do białego rana. Muzyka, taniec i swobodna atmosfera sprzyjały jeszcze bardziej spontanicznym rozmowom i integracji między uczestnikami.

 

Podczas drugiego dnia uczestnicy mogli odpocząć korzystając z atrakcji turystycznych okolic Uniejowa. Relaksacyjna kąpiel w Termach Uniejów, zwiedzanie Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich czy spacer po Zoo Borysew stanowiły idealne uzupełnienie biznesowego programu wydarzenia.

Dwudniowy BCC Mixer w Uniejowie nie tylko dostarczył uczestnikom cennych kontaktów biznesowych i inspirujących rozmów, ale także pozwolił na chwilę oderwania się od codzienności i cieszenie się urokami Uniejowa, które słynie z źródeł termalnych i bogatej historii.

 


Partner Strategiczny
Partnerzy

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL