BCC Mixer Work-Life Balance w Uniejowie

19.06.2023
W dniach 8 i 9 maja w Uniejowie odbyło się wyjątkowe, ogólnopolskie wydarzenie, w którym wzięło udział przeszło 150 przedsiębiorców – prezesów, członków kadry zarządzającej i właścicieli firm z całego kraju.

 

 

Tematem przewodnim tegorocznego spotkania, które odbyło się po raz pierwszy po pandemii był Work-Life Balance – koncepcja, która jest odpowiedzią na pojawiające się problemy społeczne, takie jak pracoholizm czy wypalenie zawodowe. Samo wydarzenie było inspirującym połączeniem pracy, dyskusji, networkingu z relaksem i rozrywką, którym sprzyjało doborowe towarzystwo członków BCC i gości oraz wspaniałe otoczenie źródeł termalnych i spa.

Gościem specjalnym wydarzenia był prof. Adam Mariański, a w dyskusji „Work-Life Balance – Jak budować wartość organizacji w oparciu o kapitał ludzki?” udział wzięli:

– Adrianna Kilińska – prezes Zarządu Engave S.A. S.A.
– Roman Staszewski – prezes Zarządu, dyrektor zarządzający Fabryki Bridgestone Poznan Poznań sp. z o.o.
– Radosław Stach – dyrektor naczelny, Jednostka Ratownictwa Górniczo Hutniczego KGHM Polska Miedź S.A.
– Marcin Trybus – członek Zarządu, King Cross Developments Sp. z o.o. (większościowy właściciel ApartHotelu Termy Uniejów)
– Marcin Możdżonek – prezes Zarządu, Fundacja Marcina Możdżonka, były reprezentant Polski w siatkówce, mistrz świata i Europy
– Patrycja Załuska– ekspertka, PwC Polska

Moderatorem panelu był Piotr Kolomycki, ekspert ds. PR, PwC Polska.

Pragniemy podziękować wszystkim prelegentom i uczestnikom, którzy swą obecnością uświetnili BCC Mixer, a także partnerom, dzięki którym możliwa była organizacja wydarzenia na tak wysokim poziomie i które, co niezmiernie nas cieszy, spotkało się z tak jednoznacznie pozytywną oceną ze strony uczestników i ekspertów.

Przypomnijmy, partnerami BCC Mixera 8/9.05.2023 w Uniejowie, byli: Master Management Group, ATT Investments, B2BHello.com, Aparthotel Uniejów, Pasieki Sadowskich, Zoo Borysew i Termy Uniejów. Patronat merytoryczny objęła firma PWC.

 

 

Do zobaczenia przy okazji kolejnych spotkań BCC Mixer – wiemy, że do tej formuły, łączącej przyjemne z pożytecznym, warto wracać jak najczęściej!

 

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL