Bezpieczny podatnik 2020

25.02.2020

Członkowie Loży Wielkopolskiej spotkali się w IBB Andersia Hotel w Poznaniu, 25 lutego br., gdzie uczestniczyli w szkoleniu prowadzonym przez specjalistów EY. Tematem spotkania było nowe podejście do podatków.

Nowy, 2020 rok, podobnie jak poprzednie, przynosi kolejne wyzwania w zakresie zmian w przepisach prawno-podatkowych. Z drugiej strony, administracja podatkowa zyskuje dostęp do coraz szerszego wachlarza danych, przekazywanych przez podatników w formie elektronicznej. Dopracowując jednocześnie posiadane narzędzia, coraz częściej wykorzystuje te dane podczas kontroli.

W ramach spotkania „Bezpieczny Podatnik” odbyło się szkolenie poprowadzone przez specjalistów z firmy EY. Podczas spotkania eksperci EY poruszyli najbardziej aktualne problemy dotyczące zmian i regulacji podatkowych, przybliżyli przykłady rozwiązań i możliwych narzędzi w oparciu o biznesową praktykę i doświadczenie rynkowe. W czasie spotkania m.in. była przedstawiona nowa „deklaracja” JPK/VDEK, certyfikacja MDR, a także nowy model współpracy z organami podatkowymi, czyli monitoring horyzontalny.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL