Bezpieczny szpital = bezpieczny pacjent. Cyberbezpieczeństwo w zdrowiu.

16.02.2024

 

28 lutego, w godzinach 10-16:30 Misja Handlowa Ambasady Izraela wraz z Business Centre Club mają przyjemność zaprosić  do siedziby DZP (Rondo 1, 22 piętro) na seminarium pt. „Bezpieczny szpital = bezpieczny pacjent. Cyberbezpieczeństwo w zdrowiu”.

W 2023 r. liczba ataków phishingowych wzrosła o 196% w porównaniu z rokiem poprzednim. Hakerzy stosują coraz bardziej złożone metody działania, które mogą skutkować przestojami procesów biznesowych, utratą zaufania do organizacji oraz koniecznością poniesienia ogromnych kosztów. Przeciętny atak ransomware kosztuje polską firmę 1,5 mln zł. 64% organizacji opieki zdrowotnej w Polsce zgłasza poczucie zagrożenia cybernetycznego, ale tylko 48% ma plan przeciwdziałania temu zagrożeniu. 41% placówek opieki zdrowotnej, które nie doświadczyły jeszcze ataku, uważa, że w przyszłości prawdopodobnie stanie się ofiarą cyberprzestępców.

Izrael, lider w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, może poszczycić się ponad 90 firmami opracowującymi innowacyjne rozwiązania dedykowane rynkowi opieki zdrowotnej. Ekosystem cyberbezpieczeństwa jest silny dzięki intensywnej współpracy publiczno-prywatnej i dobrze określonej strategii rządowej.

Zapraszamy na seminarium poświęcone izraelskim doświadczeniom w walce i przeciwdziałaniu cyberatakom, a także rozwiązaniom wykorzystywanym przez zakłady opieki zdrowotnej. Spotkanie kierowane jest do dyrektorów IT placówek medycznych, specjalistów ochrony danych, integratorów IT, przedstawicieli biznesu, specjalistów w ochronie zdrowia.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymaga uprzedniej rejestracji >>

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL