Build Up Your Future

18.11.2022

Build Up Your Future to zorganizowany pod patronatem Business Centre Club cykl wydarzeń mających na celu zainspirowanie studentów do znalezienia swojej ścieżki kariery i przekazanie praktycznej wiedzy w różnych dziedzinach powiązanych z biznesem.

Projekt jest kluczowym wydarzeniem w życiu studentów zainteresowanych karierą w dziedzinie ekonomii, finansów oraz analityki danych. Składa się on z serii warsztatów z najważniejszych ścieżek rozwoju we wspomnianych dziedzinach. Ma on na celu rozwinięcie przez studentów umiejętności praktycznych cenionych na rynku pracy dzięki udziałowi najbardziej znaczących firm i instytucji danej branży. Konferencja umożliwi także udoskonalenie umiejętności zdobytych w toku nauki oraz pokaże właściwe i efektywne sposoby wykorzystania wiedzy nabytej na studiach w późniejszym życiu zawodowym.

Jest to największa konferencja biznesowa dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Najważniejszym elementem podsumowującym edycję w tym roku akademickim będzie tygodniowa konferencja biznesowa (28 XI – 5 XII). Podsumowaniem konferencji będzie panel dyskusyjny oraz bankiet umożliwiający naszym studentom cenny networking z ich potencjalnymi pracodawcami, który odbędzie się̨ w poniedziałek 5 grudnia w Sali Notowań́ GPW. Takie wydarzenia mają na celu pokazanie możliwości uczestnikom warsztatów na lepsze zaplanowanie ich przyszłości, między innymi poprzez wprowadzenie w tajniki różnych ścieżek kariery.

Więcej >>

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL