Business Centre Club w Off Piotrkowska Centre

10.11.2023

W październiku zaprosiliśmy członków i sympatyków Loży Łódzkiej BCC do świata inspiracji, mody i fascynujących rozmów.

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym spotkaniu, które odbyło się w OFF Piotrkowska Center, jednym z najbardziej kultowych miejsc w Łodzi. To był wieczór pełen refleksji nad Łodzią jako miejscem biznesowym oraz kreowaniem jej wizerunku.

Rozpoczęliśmy od fascynujących spotkań z utalentowaną projektantką Angeliką Józefczyk oraz makijażystką Moniką Kuznicką, by w pełni docenić sztukę mody i urody. Dla Panów przygotowaliśmy emocjonujący pokaz tworzenia drinków BRUSH BARBER SHOP.

Następnie przyszedł czas na Teatr Komedii Impro w Łodzi i głęboką dyskusję: „Czy Łódź to dobre miejsce, żeby robić biznes?” Jak przyciągać do miasta inwestorów?

O Łodzi biznesowej z prezesem OPG Property Professionals, pomysłodawcą cyklu debat Michałem M. Stysiem rozmawiali wyjątkowi goście: Dorota Mariańska, partner w Mariański Group Kancelaria Prawno-Podatkowa i prezes zarządu w Mariański Group Marketing,  Mateusz Stypułkowski Management oraz Izabela Witaszek, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z rozwojem biznesu w Łodzi.

Spotkania z serii Moda na Łódź to doskonała okazja do integracji przedstawicieli różnych środowisk, wspólnego poszukiwania sposobów na rozwijanie miasta i wzmacnianie jego wizerunku.

Na koniec mieliśmy okazję spędzić miło czas w meksykańskiej restauracji Compañeros, ciesząc się degustacją tequili i rozmowami w nieformalnej atmosferze.

Serdeczne podziękowania dla naszego gospodarza OFF Piotrkowska Center za niezapomniane spotkanie!

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL