Business Walk z BCC: Pożegnanie lata na Wiśle

13.09.2022

To był nietypowy Business Walk Loży Warszawskiej Business Centre Club. Tym razem wsiedliśmy na pokład szkuty „Dar Mazowsza”, która jest repliką pływających kiedyś po Wiśle wielkich drewnianych szkut, transportujących zboże i inne towary do Gdańska. Posłuchaliśmy rzecznych opowieści kapitana Roberta Jankowskiego – Obywatela Rzeki Wisły i prezesa fundacji Rok Rzeki Wisły.

Podczas rejsu po Wiśle poznaliśmy Grubą Kaśkę, Chudego Wojtka, ich historię i role, które pełnią w życiu Warszawy i ich mieszkańców. Podziwialiśmy piękną panoramę miasta. Wysiedliśmy koło Portu Czerniakowskiego, skąd spacerowym krokiem przeszliśmy nabrzeżem Wisły do Syrenki Warszawskiej. Poznaliśmy nowe oblicze Warszawy, ale przede wszystkim poznaliśmy się bliżej. Tak buduje się zaufanie, rodzą się nowe idee i przyjaźnie, które bardzo często przeradzają się w biznes.

Serdecznie dziękujemy za towarzystwo naszym klubowiczom, zarówno tym którzy po raz pierwszy odważyli się wyruszyć z nami: Danucie Jakubowskiej (LEK-AM), Dianie Jaszczołt (Ayming), Elżbiecie Kot (IWNISE Sp. z o.o.), Patrycji Paluszyńskiej (GrECo Polska), Mieczysławowi Balcerzakowi (SBM Radarowa), Józefowi Wancerowi (BNP Paribas Polska). Jak i stałym bywalcom: Katarzynie Lorenc (BizYou), Jerzemu Gilowi (AV.Net Sieci Audiowizualne), Elizie Dąbrowskiej (BCC), Ewie Rzodkiewicz (BCC), Robertowi Jackiewiczowi (BCC),.

Szczególne podziękowania dla Bartosza Bulskiego (BCC) i Roberta Jankowskiego (Rok Rzeki Wisły) za zorganizowanie wspaniałego rejsu i za trzymanie sterów szkuty. Tym rejsem pożegnaliśmy lato nad Wisłą. Kolejny Business Walk już 12 października. Klubowicze BCC, kto ma ochotę z nami powitać jesień?

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL