Business Walk z BCC w pierwszy dzień lata

22.06.2022

11 000 kroków, czyli około 7 km przeszli wspólnie uczestnicy kolejnego spaceru „Business Walk”, organizowanego przez Lożę Warszawską.

Tym razem szli ulicami Warszawy, bulwarem nad Wisłą, przez Nowe i Stare Miasto. W poszukiwaniu odpowiedzi na przewodnie pytanie spaceru: „Co sprawiło, że jestem tu gdzie jestem?”, rozmawiano o historiach, sukcesach, biznesach, o wartości relacji, o uporze i wytrwałości, o nieuznawaniu słów „nie da się”, ale też o realizacji marzeń i o tym, że czasem post w Internecie może natchnąć do działania.

Szczegóły rozmów pozostają tajemnicą naszą i miasta Warszawy. Serdecznie dziękujemy za udział uczestnikom spaceru, byli z nami: Dominik Bocheński i Michał Sadowski z Atende Industries, Robert Okulski z Okulscy Księgowość, Mariusz Kaniewski z BoostHigh, Witold Świątkowski z ANDRA Sp. z o.o., Elżbieta Zecer i Andrzej Zecer z A-Z Color, Wojciech Gilewski oraz Ewa Rzodkiewicz i Robert Jackiewicz, dyrektorzy Loży Warszawskiej.

Jeśli masz ochotę poznać bliżej klubowych kolegów w luźnej, przyjaznej i zdrowej atmosferze – Loża Warszawska zaprasza na kolejny „Business Walk z BCC” już 29 lipca.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL