Charytatywne wydarzenie RELIGA GOLF CUP II

21.09.2022

17 września na polu Golf Park Mikołów odbyło się charytatywne wydarzenie podczas którego rozegrany został turniej RELIGA GOLF CUP II o Puchar Kanclerza Loży Katowickiej BCC. Podczas imprezy zbierano środki na rzecz Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi oraz na kontynuację badań nad polskim sztucznym sercem dla dzieci.

W trakcie wydarzenia zostały rozegrane turnieje: w formacie Texas Scramble oraz Nadzieja Polskiego Golfa, którą został prezes firmy Maxcom SA Arkadiusz Wilusz.

 

Odbyła również się Akademia Golfa przy asyście wykwalifikowanych instruktorów, więc każdy mógł spróbować gry w golfa. Uczestnicy wzięli również udział w aukcji charytatywnej, w której można było wylicytować m.in. weekend z mercedesem od Mercedes-Benz Inter-Car, który przekazał czek o wartości 10 tys. zł na fundację, lot balonem ufundowany przez firmę HyperView i STMW o wartości 3 tys. zł, pobyt w spa ufundowany przez Grupa ARCHE o wartości 2 tys. zł, elektronika od Maxcom SA o wartości tysiąca zł, niesamowite kolekcje filmów i gier planszowych z serii „Było Sobie Życie” ufundowane przez wydawnictwo Hipokampus o wartości 2 tys. zł, vouczer do wykorzystania w salonach firmy KLER o wartości tysiąca zł, a przede wszystkim piękne dzieła sztuki Kasia Korus Art & Design o wartości 12 tys. zł i wiele innych atrakcyjnych fantów.

Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkim obecnym na naszym wydarzeniu dziękujemy za przybycie i ogromne wsparcie.

Dziękujemy: Golf Park Mikołów i Bogdan Uliasz sponsorom i partnerom: partner główny Mercedes-Benz Inter-Car, Grupa Impel, HyperView STMW wydawnictwo Hipokampus, Grupa ARCHE, KLER – sztuka tworzenia wnętrz od 1973 roku , Kompania Piwowarska, SAFEMED, M-KRZEWY, Raster, Moco Deco, Kasia Korus Art & Design, HELISA Foundation, Fundacja Otoczeni Zielenią, Fundacja Jesteś kobietą każdego dnia. Patronom honorowym miasto Mikołów i medialnym Europerspektywy, Dziennik Zachodni Strefa Biznesu, TVP3 Katowice, TVZ – Telewizja Zabrze, Radio Katowice, Radio FEST 100.2 FM i Krzysztof Ferdyn WELL.PL oraz wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego szczytnego wydarzenia, bez których nie mogło się wydarzyć!

Mamy nadzieję, że z każdą kolejną edycją grono miłośników golfa, sportu i relaksu na powietrzu oraz wspólnych relacji, tych chcących czynić dobro będzie się znacznie powiększać. Do zobaczenia w przyszłym roku, tym razem w czerwcu.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL